یو پی اس جنرال الکتریک (GE)

هیچ محصولی یافت نشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


باتری های یو پی اس وظیفه دریافت جریان برق از برق شهری در هنگام عدم قطعی برق و ذخیره آن در باطری یو پی اس و ارائه جریان ثابتی از برق در هنگام قطعی برق برای مصارف است که باطری های یو پی اس بدون دستگاه های یو پی اس نمی توانند به تنهایی جریان برق را ذخیره کرده و بازدهی داشته باشند.

امروزه با انجام تحقیقات و پژوهشات دستگاه هایی به نام یو پی اس و باتری های یو پی اس مهندسی، طراحی و به بازار عرضه می شوند که ماهیت کلی این دستگاه ها فراهم کردن روند جریان برق در هنگام نوسانات و قطعی برق های شهری است که علاوه بر آنها برخی یو پی اس های صنعتی نیز تولید می شوند که برای مصارف و ولتاژ های بالا در برخی مکان ها کاربرد دارند.

یو پی اس جنرال الکتریک

یو پی اس جنرال الکتریک یک شرکت صنعتی در جهان است که در تولید یو پی اس های صنعتی برای خودروها، تجهیزات پزشکی ، اداره جات و… فعالیت می کند. یو پی اس جنرال الکترونیک همانند سایر یو پی اس ها هنگامی که برق اصلی قطع می شود شروع به فعالیت می کند و توان مورد نیاز تجهیزات را برای فعالیت هر چه بهتر تامین می کند.

امروزه یو پی اس  جنرال الکتریک از سری جدیدی از سیستم های منبع تغذیه بدون وقفه چرخ طیار (UPS) رونمایی کرد. سیستم‌های یو پی اس فلایویل جدید از 50 تا 1000 کیلو ولت آمپر هستند و فناوری انحصاری فلایویل را از، یکی از شرکت‌های تابعه Calnetix Technologies، با راه‌حل‌های سری TLE و سری SG جنرال الکتریک ادغام می‌کنند. افزودن سیستم‌های UPS چرخ فلایویل به طیف پیشنهادات برق پشتیبان جنرال الکتریک، انعطاف‌پذیری را برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان حیاتی فراهم می‌کند.

هنگامی که جریان ورودی برق شهری قطع می شود یو پی اس ها شروع به فعالیت می کنند به گونه ای که با شروع فعالیت های یو پی اس،  تجهیزات متصله به یو پی اس ها شروع به فعالیت خود می کنند. انرژی ذخیره شده در باتری ها در هنگام وصلی جریان برق جمع می شود و در صورت قطعی برق انرژی باتری به انرژی الکتریسیته تبدیل می شود و پس از آن تجهیزات از آن جایی که باقی مانده اند شروع به فعالیت می کنند.

شما می توانید با مراجعه با سایت معتبر تسلا یو پی اس جنرال الکتریک را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تهیه و خریداری کنید.

یو پی اس جنرال الکتریک

مزایای یو پی اس جنرال الکتریک

  • مشتریان می توانند با استفاده از یک یو پی اس فلایویل از هزینه های مربوط به ذخیره و تعویض باتری جلوگیری کنند.
  • سیستم یو پی اس فلایویل فضای کمتری را در اتاق برق اشغال می کند و می تواند ردپای کربن کلی تاسیسات را کاهش دهد.
  • عمر طولانی‌
  • ردپای کوچک‌تر و بدون هیچ مشکلی هستند و به طبیعت اسیبی وارد نمی کنند.
  • تعمیر و نگهداری ساده
  • دارای یک موتور ژنراتور با سرعت بالا

کلا آخر                                                                                                                                  در این مطلب به معرفی یو پی اس جنسیس ، ویژگی ها و مزیت  یو پی اس جنسیس  و… پرداختیم همچنین ما در تلاش هستیم نیازهای خریداران تجهیزات الکتریکی و برقی از جمله انواع باتری یو پی اس، باتری خودرو و  استابلایزر را با حمایت از تامین کننده صنعتی برطرف کنیم. امیدواریم این مطالب از سایت تسلا برای شما عزیزان مفید واقع گردد.

نظرات مشتریان