قیمت یو پی اس لیبرت(liebert)/ خرید انواع یو پی اس لیبرت/ مشخصات یو پی اس لیبرت/ تسلا

یو پی اس لیبرت (Liebert)

هیچ محصولی یافت نشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یو پی اس لیبرت یک سیستم برق اضطراری یا پشتیبانی  است. در یو پی اس لیبرت همه چیز مربوط به فعال نگه داشتن برق مرکز داده، مخابرات یا آزمایشگاه تست شما است که در صورت قطع جریان برق یو پی اس لیبرت وارد عمل می شود.خط تولید یو پی اس لیبرت توسط ورویت برندز انجام میشود که قبلا به نام امرسون نتورک پاور شناخته میشد .یو پی اس لیبرت تمام قدرت پشتیبان مورد نیاز شما را فراهم می کند.

وقتی هر دقیقه توقف به معنای از دست دادن درآمد و یا وارد شدن ضرربه شما است، شما به یک برنامه پشتیبان جدی نیاز دارید. بر اساس نظرسنجی پژوهشی موسسه پونمون، هر دقیقه از کار افتادن در یک قطع مرکز داده برنامه‌ریزی نشده می‌تواند به طور متوسط ​​حدود 9000 دلار هزینه از دست دادن بهره ‌وری، هزینه‌های جایگزینی تجهیزات، درآمد از دست رفته و آسیب به شهرت و سایر هزینه‌ها داشته باشد.یو پی اس لیبرت

با استفاده از سیستم یو پی اس لیبرت از قطعی برق برنامه ریزی نشده جلوگیری کنید و از احتمال  آسیب را کاهش میدهد. این سیستم ها در صورت قطع برق، برق فوری را تامین می کنند.این به سیستم‌های حیاتی شما اجازه می‌دهد تا به طور مداوم به کار خود ادامه دهند، حتی در صورت خاموشی در سطح شهر یا بلایای طبیعی. سیستم مدیریت حرارتی لیبرت خود را در حال اجرا نگه دارید تا مطمئن شوید که تجهیزات فناوری اطلاعات شما بیش از حد گرم نمی شود و مشکلات شما را تشدید می کند.

یو پی اس آنلاین

یو پی اس لیبرت یک یو پی اس آنلاین است که آن را نسبت به یو پی اس های آفلاین یا تعاملی لاین قابل اعتمادتر می کند. یک یو پی اس آنلاین برای برنامه های کاربردی حیاتی مانند مراکز داده ایده آل است. این نوع یو پی اس به طور مداوم باتری ها را شارژ می کند، بنابراین اگر برق قطع شود، برق پشتیبان فوراً در دسترس است، بدون اینکه حتی یک ثانیه از کار بیفتد. نیازی به تعویض نیست.

محصولات یو پی اس لیبرت حاوی دستگاه های سوئیچینگ هستند که با هم کار می کنند تا بار را از خط بای پس به خروجی اینورتر یو پی اس منتقل کنند و در صورت لزوم دوباره به عقب برگردند. این عمل یو پی اس لیبرنت خیلی فوری و سریع  است، که اجازه نمی دهد برق قطع و وصل شود.

یو پی اس لیبرت

اندازه باتری ها مطابق با انرژی مورد نیاز شما است. باتری‌های بیشتر ظرفیت انرژی بیشتری به شما نمی‌دهند، اما زمان کار بیشتری را به شما می‌دهند. هنگام انتخاب یو پی اس خود، سیستمی می خواهید که برای ظرفیت انرژی آینده مقیاس پذیر باشد. ظرفیت برق یو پی اس حداکثر تعداد واتی است که می تواند به تمام تجهیزات متصل ارائه کند. این “بار کامل” نامیده می شود. اگر یک سیستم UPS دریافت کنید که برای برنامه شما به اندازه کافی قدرتمند نیست، اگر بار از ظرفیت توان آن بیشتر شود، خاموش می شود. این شایع ترین علت خرابی یو پی اس است. نه خود تجهیزات، بلکه این واقعیت است که اندازه مناسبی برای نیازهای برق مرکز داده نیست. شما هرگز نمی خواهید یو پی اس خود را 100% اجرا کنید. کار با 80% یک بافر خوب برای برخی از سیستم های یو پی اس است. برخی از سیستم‌های یو پی اس لیبرت به دلیل حالت جدید Dynamic Online، بازده عملیاتی 99% دارند.

محصولات یو پی اس لیبرت

Liebert دارای یک خط کامل از محصولات یو پی اس مقیاس پذیر است که برای هر پیکربندی در مرکز داده یا اتاق کامپیوتر هر اندازه مناسب است. برنامه های کاربردی عبارتند از:

پایگاه داده ها

اتاق های کامپیوتر کوچک

سرور کلوزت ها

تاسیسات حیاتی

محل سکونت / میزبانی

دسکتاپ/ایستگاه کاری

روشنایی اضطراری

ظرفیت توان از 0.035 تا 100 کیلو ولت آمپر است. یک کیلو ولت آمپر 1000 ولت آمپر است. بنابراین یک سیستم یو پی اس برای هر نیاز وجود دارد.و این سیستم ها در جایی که می توانید آنها را قرار دهید انعطاف پذیر هستند. Liebert دارای سیستم‌های یو پی اس است که در تنگ‌ترین فضاها قرار می‌گیرند و در پیکربندی‌های تک ماژول یا بای‌پس توزیع شده در دسترس هستند. مکان های نصب عبارتند از:

اتاق، دسکتاپ ،قفسه هاو….

محدوده ولتاژ ورودی از 120 VAC تک فاز تا 600 VAC سه فاز، با همان محدوده برای ولتاژ خروجی. سیستم‌ها با باتری‌های لیتیوم یونی سازگار هستند و همه سیستم‌ها دارای قابلیت‌های نظارت محلی و از راه دور هوشمند هستند. این به شما امکان می دهد مشکلات را به دلیل اینکه از هر دستگاه ایمنی که  دارای وب فعال می شود، نظارت و رفع کنید.

یو پی اس لیبرت

کلام آخر

یک یو پی اس لیبرت زیرساخت فناوری اطلاعات و سایر سیستم های حیاتی شما را در صورت قطع برق فعال نگه می دارد،Liebert ارائه دهنده برتر سیستم های یو پی اس است. Alpine Power Systems یک توزیع کننده پلاتین مورد تایید سیستم های UPS Vertiv Liebert است. با ظرفیت های کمتر از 1 کیلووات تا بیش از 1 مگاوات، آلپاین طیف کاملی از سیستم های یو پی اس Vertiv را کارآمد و قابل اعتماد ارائه می دهد که می تواند برای رفع نیازهای خاص برنامه های حیاتی شما پیکربندی شوند. عملیات آنلاین برای عملکرد موفق مرکز داده حیاتی است سایت تسلا تمامی محصولات خود را با قیمتی مناسب به مشتریان عرضه می کند.

نظرات مشتریان