فروش و قیمت یو پی اس های ساخت کره و مشخصات فنی و مزایای استفاده از یو پی اس کره ای |تسلا

یو پی اس کره ای

هیچ محصولی یافت نشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


با توجه به اینکه امروزه هزینه های تعمیر و نگهداری وسایل الکترونیکی بسیار بالا رفته است بسیاری از افراد، شرکت ها و سازمان هایی که از دستگاه های گران قیمت و حساس الکترونیکی برای انجام امور خود استفاده میکنند مایلند تا به طرق مختلف از این دستگاه ها مراقبت های لازمه را انجام داده تا به دلیل از کار افتادن قطعه ای خاص دچار ضرر و زیان نشوند.

یو پی اس کره ای

یکی از مواردی که ممکن است برای هر یک از دستگاه هایی که با برق شهری کار میکنند پیش آید سوختگی کلی و یا قطعه ای خاص از دستگاه به علت نوسانات برقی می باشد. از این رو می بایست شرکت ها و سازمان های بزرگ همواره به فکر کنترل نوسانات برقی بوده و از ضرر و زیان دیدن از این طریق جلوگیری نمایند، یکی از بهترین راهکار هایی که می توان به کمک آن نوسانات برق شهری را کنترل نمود استفاده از یو پی اس کره ای می باشد. در ادامه در رابطه با یو پی اس کره ای و تاثیر آن بر جلوگیری از سوختگی قطعات الکترونیکی بیشتر خواهیم گفت به همین دلیل توصیه میکنیم که تا انتها با ما همراه باشید.

کاربرد یو پی اس کره ای

قطعات الکترونیکی که با برق شهری کار میکنند در صورتی که به صورت مستقیم به برق شهری متصل شوند ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا قطعی های ناگهانی برق دچار سوختگی کلی و یا بخشی از قطعات بعضا گران قیمت و حساس خود شوند از این رو لازم است تا همواره از وسیله ای در این بین استفاده نمود تا بتواند جلو نوسانات و قطعی های برق را گرفته و همراه جریان یکنواختی را به دستگاه های شما برسانند به همین دلیل است که همواره استفاده از یو پی اس کره ای توصیه شده است.

یو پی اس کره ای این امکان را دارد تا با قرار گرفتن به عنوان یک واسط میان دستگاه ها و برق شهری، جریان متناوب برق را کنترل نماید همچنین با دارا بودن باتری هایی با ظرفیت بسیار بالا این امکان را خواهد داشت تا در صورتی که برق شهری قطع شد بلافاصله برق باتری را وارد جریان نموده و از این طریق برق مورد نیاز دستگاه های شما را تامین نماید.

یو پی اس کره ای

یو پی اس کره ای چگونه کار می کند

همانطور که گفته شد یو پی اس کره ای مابین برق شهری و دستگاه های مصرف کننده قرار میگیرد، یو پی اس خود دارای دو بخش است که یکی از آنها وظیفه کنترل جریان برق را بر عهده داشته و می تواند جریان برق شهری را به دستگاه شما برساند و دیگری مربوط به بخش باتری های یو پی اس کره ای می باشد.

برای شارژ باتری ها از شارژ های مخصوصی استفاده می شود تا برق متناوب شهری را به برق مستقیم باتری تبدیل کنند و در صورتی که برق شهری قطع شد برق باتری وارد مدار شده و با استفاده از اینورتر های مخصوصی برق مستقیم باتری به برق متناوب تبدیل و برق مورد نیاز دستگاه های شما را به خوبی تامین خواهد نمود.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع استابلایزر ، باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

یو پی اس کره ای

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

نظرات مشتریان