باتری یو پی اس فاراتل

نمایش 9 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


شرکت ایرانی فاراتل که از 1348 فعالیت‌‌های غیر رسمی با چند شرکت دیگر داشت، از خرداد سال 1352 به صورت ثبت شده فعالیت خود را در قالب تولیدکننده‌ی تجهیزات الکترونیکی آغاز کرد. این شرکت که هم اکنون خود را نخستین تولیدکننده‌ی باتری یو پی اس هوشمند در ایران می‌داند، زمانی فعالیت جدی و نوآورانه‌ی خود را رونق بخشید که در ایران شرکت دیگری چنین فعالیت پیشرفته‌ای نمی‌کرد و حتی بسیاری از برندهای معروف جهان هم پا نگرفته بودند.

تولید یو پی اس

فاراتل در طی این 50 سال فعالیت، به تدریج محصولات خود را گسترش داد تا سرانجام از سال 1373حرکت به سمت طراحی و تولید تخصصی منابع تغذیه بدون وقفه یا همان یو پی اس را کلید زد. گوناگونی و تنوع محصولات یو پی اس شرکت از همان ابتدای کار هم قابل قبول بوده است. تکنولوژی تولید یو پی اس های مدرن در همان سال‌ها برای نخستین بار توسط شرکت فاراتل بومی سازی شد و ایران را تبدیل کرد به سومین کشور تولیدکننده‌ی آن‌ها پس از آمریکا و آلمان.

بعضی انواع یو پی اس تولید شده در این شرکت عبارت‌اند از: یو پی اس‌های سینوسی هوشمند با تکنولوژی Line Interactive، یو پی اس‌های سینوسی هوشمند با تکنولوژی On line Double Conversion و از نوع Transformer Less و… .

گواهی‌ها و افتخارات

فاراتل موفق به کسب گواهی‌نامه‌ی‌ ISO9001:2008 ارتقایافته شده است که نشان از محصولات با کیفیت آن دارد. دریافت تندیس و لوح واحد صنعتی نمونه از وزیر صنایع و معادن و واحد نمونه‌ی تولیدی از طرف اداره‌ی کارو امور اجتماعی تهران، برگی دیگر از افتخارات این شرکت ایرانی هستند. یک سال گارانتی و 5 سال تعهد تامین قطعات یو‌پی‌اس تضمینی است که این شرکت برای کیفیت محصولاتش ارائه می‌دهد.

کاربرد یو پی اس‌های فاراتل

یو پی اس‌های این شرکت انواع گوناگون با کارایی‌های متنوع دارند و بسته به مدل انتخابی، مناسب شبکه‌های کامپیوتری کوچک و متوسط و تجهیزات جانبی آن‌ها، سیستم‌های مخابراتی، آزمایشگاهی، اندازه گیری، سیستم‌های بانکی، شبکه‌های کامپیوتری بزرگ و تجهیزات جانبی آن‌ها و انواع سرورهای کامپیوتری و دیتاسنترها هستند.

ویژگی‌های محصولات

بعضی ویژگی‌های این دستگاه‌ها عبارت‌اند از: امکان اضافه شدن ترانس ایزوله، تکنولوژی IGBT و یا طراحی بدون ترانس، قابلیت نصب بصورت ایستاده و خوابیده، راندمان بالا، تجهیز به سیستم دیده بان هوشمند، قابلیت تنظیم بازه فرکانس ورودی، قابلیت استفاده سیستم‌های مدیریت یو پی اس، قابلیت کارکردن با ژنراتور

نظرات مشتریان

    ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *