خرید و قیمت انواع یو پی اس برای خانه و آپارتمان و برای آسانسور و در پارکینگ

یو پی اس برای خانه و آپارتمان

در حال نمایش 1–24 از 164 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


کاربرد های یو پی اس در خانه های مسکونی

برق مصرفی ساختمان ها و خانه ها که به برق شهری معروف می باشد دارای نوساناتی میباشد که در مواقعی می تواند به مصرف کننده ها آسیب جدی برساند.

یو پی اس برای خانه و آپارتمان

مصرف کننده های خانگی از جمله یخچال، تلویزیون، مودم خانگی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف شویی، فریزر، کولر و …  حساس به نوسانات برق بوده و بعد از مدتی دچار مشکل می شوند که راه حل این کار استفاده از محافظ برق می باشد.

بیش از نیمی از یو پی اس ها برای مصارف خانگی و اداری ساخته می شود و معمولا تا حدود 5000 آمپر می باشد.

یو پی اس دستگاهی است که بین منبع برق شهری و دستگاه مصرف کننده برق قرار گرفته و کار تثبیت برق ورودی را انجام می‌دهد، علاوه بر این از نفوذ نویز و اختلالات ناشی بر تجهیزات جلوگیری می‌کند.

یو پی اس برق ورودی را در باتری خود ذخیره کرده و حتی در مواقع قطعی برق بلافاصله در فاصله کمتر از میلی ثانیه برق باتری خود را وارد مدار می کند.

از سوی دیگر امکان مدیریت مصرف برق خانوار نیز امری قابل توجه است که با یو پی اس قابل کنترل است. بدین صورت که در زمان افت مصرف برق باتری یو پی اس تامین می شود و در زمان پیک مصرف از باتری یو پی اس برای یرق رسانی استفاده شود.

یو پی اس مناسب برای خانه و آپارتمان

یو پی اس با توانایی ذخیره در نزدیک به ۴ ساعت برای یک منزل یا آپارتمان با مقدار وسایل برقی رایج مورد نظر است. برای این مورد یو پی اس با توان ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ آمپر بهتر است.

یو پی اس برای خانه و آپارتمان

در مورد هایی که منزل مسکونی بزرگتر است این اندازه تا ۱۰۰۰۰ آمپر هم می رسد. برندهای ایرانی، تایوانی، کره ای هزینه مناسبی برای خرید دارند.

توان مصرفی منزل مسکونی، سازمان و … در این زمان بصورت مصرف در متر مربع معین می شود. برای خرید یک یو پی اس مناسب برای خانه می توان از یک یو پی اس 2000 میلی امپری استفاده کرد با قیمت حدودی 500 تا 700 هزار تومن.

البته برای نصب یک یو پی اس مناسب برای خانه می توان توان مصرفی هر وسیله الکترونیکی خانه را حساب کرده و مجموع ان را به کارشناس اعلام می کنیم،

سپس ان ها یو پی اس با باتری مناسب برای ذخیره برق را و جلوگیری از قطعی چند ساعته را به ما معرفی می کنند، این کار بهترین و اصولی ترین روش تهیه یو پی اس برای خانه و ساختمان می باشد.

یو پی اس برای آیفون تصویری

امروزه بر خلاف گدشته در اکثر منازل و اداره جات از آیفون ها به خصوص آیفون های تصویری استفاده می شود و دیگر مثل گذشته در های ورودی به صورت دستی باز نمی شوند، این ایفون ها هم کار را راحت تر کرده اند هم امنیت را بالا برده اند که از قبل می توان دید چه کسی پشت در است.

استفاده از یو پی اس در ساختمان ها و برج های مسکونی بسیار می تواند کمک کننده باشد زیرا در صورت قطعی برق فرد مجبور است مسافت چند طبقه ای را برای تنها باز کردن یک در طی کند.

علاوه بر آن یو پی اس فقط وظیفه تامین برق را به عهده ندارد و از نوسانات و بالا پایین شدن جریان برق که ممکن است سبب آسیب دیدن آیفون ها نیز شود هم  جلوگیری می کند.

نکات مهم برای انتخاب یک سیستم برق اضطراری

در مجموع نکات پر اهمیت و بیشتری برای انتخاب سیستم برق اضطراری وجود دارد که باید آن ها را در نظر گرفت. در ادامه به مهم ترین این نکات اشاره شده است.

دانستن این که چقدر ولتاژ و مصرف برق برای دستگاه ها نیاز است یک امر ضروری برای استفاده از یو پی اس است. برق مورد نیاز برای تجهیزاتی را که باید در زمان قطع برق روشن شوند جمع آوری کرده و بر اساس تعداد دریافتی، یو پی اس، اینورتر یا ژنراتور مناسب را برای دستگاه های خود فراهم کنید.

یو پی اس مناسب برای آپارتمان و خانه

روی هم رفته، شما باید از یک منبع تغذیه قوی تر برای دستگاه های پرمصرف استفاده کنید. در این حالت، یو پی اس می تواند گزینه بسیار بهتری برای وسایل برقی تأمین کند.

در صورتی که می خواهید از منبع تغذیه بدون وقفه برای تجهیزات خطیر مانند تلویزیون استفاده کنید، باید خاطر جمع شوید که ولتاژ خروجی منبع کنترل شده ثابت است تا تجهیزات نسوزد. برای تجهیزات حساس، استفاده از UPS که بتواند جریان خروجی را ثابت نگه دارد، گزینه بهتری است.

یکی از ضروریات است که انرژی مصرفی مورد نیاز برای کار وسایل منزل و محیط کار را دانست مثلا در یک شرکت چه مقدار برق برای کار سیستم های کامپیوتری ، لوازم جانبی و … نیاز است و برای مجموع انرژی مورد نیاز آن ها یو پی اس، اینورتر یا ژنراتور مناسب را تهیه کرد.

در کل شما باید از یک منبع تغذیه قوی تر برای دستگاه های پرمصرف استفاده کنید. در این حالت، یو پی اس می تواند گزینه بسیار بهتری برای وسایل برقی تأمین کند.

اگر قصد دارید یو پی اسی خریداری کنید که به وسایلی همچون رایانه شخصی و… وصل کنید باید از ولتاژ وارد شده به آن از طرف یو پی اس اطمینان حاصل کنید زیرا وارد شدن بار اضافی سبب سوختن و آسیب دیدن رایانه می شود.

یو پی اس یک ویژگی مثبت دیگر هم دارد که از نوسانات و بالا پایین شدن جریان برق شهری جلوگیری می کند که این فرایند سبب می شود از آسیب های احتمالی که ممکن است وارد کامپیوتر یا … شود جلو گیری کند.

برق اضطراری یو پی اس (UPS)

یو پی اس  مخفف Uninterruptible Power Supply به فارسی منبع تغذیه بدون وقفه است، و به این مفهوم است که برق مورد نیاز دستگاه های متصل به آن از طریق انرژی ذخیره شده در باتری تأمین می شود که در صورت قطع برق، بدون وقفه توان بار لازم دستگاه ها را فراهم می کند.

یو پی اس با باتری کار می کند و درصورت متصل بودن برق شهر، از آن برای شارژ باتری یو پی اس استفاده می کند و اگر برق شهر قطع شود، آن را از مدار خارج کرده و باتری را وارد مدار می کند.

یو پی اس و برق اضطراری برای خانه آپرتمان

نیاز اساسی به سیستم برق اضطراری

نیاز برق برای ادارات، ساختمانهای تجاری یا مسکونی و خانوارهای شهری که از برق معمولی استفاده می کنند در روزهای اخیر دارای نوسان بوده و با خاموشی های پیش بینی نشده روبرو شده است و بسیاری از مصرف کنندگان این نوع برق در معرض آسیب به لوازم خانگی یا دستگاه های محل کار هستند.

با در نظر گرفتن این که، اکثر لوازم برقی که از برق استفاده می کنند شامل یخچال، تلویزیون، مودم خانه، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، فریزر، کولر و غیره به نوسانات برق حساس بوده راه حل اصلی این مشکلات احتمالی استفاده از سیستم ذخیره انرژی یا UPS است.

بسیاری از سیستم های UPS برای مصارف خانگی و اداری طراحی شده اند و عموما دارای قدرت خروجی تا حدود 5000 آمپر هستند. تکلیف عمده منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) تثبیت منبع تغذیه به شبکه برق ساختمان از طریق موقعیت بین مصرف کننده برق و شبکه برق عمومی است. سیستم های برق اضطراری بعلاوه از ورود نویز و تداخل به تجهیزات جلوگیری می کند.

 اهمیت یو پی اس برای منزل

 اهمیت یو پی اس برای منزل

حفظ اتصالات برقی

یکی از کاربردهای اصلی یو پی اس در منزل، حفظ اتصالات برقی است. زمانی که برق قطع می‌شود، این تجهیزات به طور فوری برق تامین می‌کنند تا اتصالات برقی و دستگاه‌های الکتریکی خانه در معرض خطر نباشند.

حفظ دستگاه‌های الکتریکی

یو پی اس به دستگاه‌های الکتریکی مانند کامپیوترها، تلویزیون‌ها، یخچال‌ها و دستگاه‌های پزشکی اجازه می‌دهد که در مواقع اضطراری به طور مداوم کار کنند. این امر می‌تواند در شرایط اورژانس یا قطعی برق اهمیت زیادی داشته باشد.

حفظ امنیت

یو پی اس می‌تواند به حفظ امنیت خانه نیز کمک کند. سیستم‌های امنیتی و دوربین‌های مداربسته حتی در مواقع قطع برق به کار خود ادامه دهند و از حفظ امنیت محیط خانه اطمینان حاصل کنند.

حفظ داده‌ها

در صورتی که شما از کامپیوتر یا دستگاه‌های ذخیره‌سازی داده استفاده می‌کنید، یو پی اس می‌تواند از از دست رفتن داده‌های مهم در مواقع اضطراری جلوگیری کند. این ابزار به دستگاه‌ها امکان زمان کافی برای ذخیره داده‌ها را می‌دهد.

ادامه دادن به فعالیت‌های روزمره

استفاده از یک یو پی اس به شما اجازه می‌دهد تا در صورت قطعی برق، به فعالیت‌های روزمره خود ادامبدهید. مثلاً اگر در حال مطالعه یک کتاب الکترونیکی هستید، می‌توانید با استفاده از یک یو پی اس به خواندن کتاب ادامه دهید. همچنین، اگر در حال پخت و پز یا استفاده از لوازم آشپزخانه الکترونیکی هستید، یک یو پی اس می‌تواند به شما اجازه دهد تا در صورت قطعی برق، کار خود را ادامه دهید.

حفظ سلامتی برق شهری

در برخی مناطق، نوسانات ولتاژ و قطعی برق ممکن است رخ دهد. این نوسانات و قطعی برق می‌تواند به تجهیزات الکترونیکی آسیب برساند و آنها را خراب کند. با استفاده از یک یو پی اس، می‌توانید از تجهیزات خود در برابر این نوسانات و قطعی برق محافظت کنید و عمر آنها را افزایش دهید.

نکات مهم در مورد استفاده از یو پی اس در منزل

در حالی که استفاده از یک یو پی اس در منزل می‌تواند بسیار مفید باشد، چند نکته مهم را در نظر بگیرید:

نکات مهم در مورد استفاده از یو پی اس در منزل

  • یو پی اس‌ها نیاز به نگهداری و تعمیر دارند. اطمینان حاصل کنید که یو پی اس خود را با راهنمایی تولید کننده نصب کنید و به صورت منظم آن را بررسی کنید.
  • بررسی کنید که یو پی اس شما برای تجهیزات الکترونیکی خاصی کافی است یا نه. اطمینان حاصل کنید که ظرفیت یو پی اس شما برای تامین برق تمام تجهیزات الکترونیکی مورد نیاز شما کافی است.
  • اگر از یک یو پی اس استفاده می‌کنید، بهتر است باتری آن را به طور منظم شارژ کنید تا همیشه آماده عملکرد باشد.
  • اگر قطعی برق رخ داد، اطمینان حاصل کنید که تجهیزات الکترونیکی خود را با احتیاط روشن کنید تا از نوسانات ولتاژ ناگهانی جلوگیری کنید.
  • در نظر داشته باشید که یو پی اس تنها برای مدت زمان محدودی برق را حفظ می‌کند. اگر قطعی برق به مدت طولانی ادامه داشت، باید به منابع برق جایگزین فکر کنید.

مشاوره با یک تکنسین در مورد انتخاب یو پی اس مناسب

برای مشاوره با یک تکنسین مجرب در مورد نیازهای خانه‌تان و انتخاب یو پی اس مناسب، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

جستجوی تولیدکنندگان و فروشندگان محلی

بهترین راه برای یافتن تکنسین‌های مجرب و متخصص در زمینه یو پی اس، مراجعه به تولیدکنندگان و فروشندگان محلی است. آنها معمولاً اطلاعات کاملی در مورد محصولات خود و مشاوره فنی ارائه می‌دهند.

مشارکت در جمعیت‌ها و انجمن‌های مرتبط

جمعیت‌ها و انجمن‌های مرتبط با انرژی و الکترونیک می‌توانند منابع عالی برای یافتن تکنسین‌های مجرب و معتبر در این حوزه باشند. با مشارکت در این جمعیت‌ها و انجمن‌ها، می‌توانید با افرادی که تجربه‌ی مشابهی داشته‌اند در ارتباط باشید و نصایح و توصیه‌های آنها را بشنوید.

مشاوره از تولیدکنندگان و فروشندگان آنلاین

در صورتی که دسترسی به تکنسین‌های محلی محدود است، می‌توانید به تولیدکنندگان و فروشندگان آنلاین مراجعه کنید. بسیاری از آنها پشتیبانی تلفنی و چت آنلاین را برای مشاوره فنی و انتخاب محصولات ارائه می‌دهند.

استفاده از مراجعه حضوری

در نهایت، می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌ها و نمایندگان محلی، با یک تکنسین مجرب صحبت کنید. آنها می‌توانند نیازهای خانه‌تان را بررسی کرده و محصولات مناسب را به شما معرفی کنند.

هنگام صحبت با تکنسین، بهتر است اطلاعاتی مانند ابعاد خانه، تجهیزات الکترونیکی حساسی که می‌خواهید محافظت شود، تجهیزاتی که برق پشتیبانی شود، زمان پشتیبانی مورد نیاز و هر نیاز خاص دیگری که شما دارید را به او اطلاع دهید.

این اطلاعات به تکنسین کمک می‌کند تا یک یو پی اس مناسب برای شما پیشنهاد دهد. همچنین، حتماً درخواست نصحیح نصب و راه‌اندازی یو پی اس را از از تکنسین بخواهید و بیان کنید که چه اطلاعاتی در مورد عملکرد و نگهداری آن نیاز دارید.

در نهایت، مطمئن شوید که با توجه به توصیه‌های تکنسین و ارزیابی نیازهای خانه‌تان، یک یو پی اس مناسب برای شما را انتخاب کرده‌اید.

توصیه‌های امنیتی مرتبط با یو پی اس

توصیه‌های امنیتی مرتبط با یو پی اس

محل نصب مخفی

یو پی اس باید در محلی نصب شود که برای دیگران قابل دسترسی نباشد. این اقدام به جلوگیری از سرقت و تخریب دستگاه کمک می‌کند.

اتصال به سیستم امنیتی

یو پی اس را به سیستم امنیتی خانه‌تان متصل کنید. این اقدام به شما اجازه می‌دهد تا در صورت فعال شدن یو پی اس، سیستم امنیتی هم به طور خودکار فعال شود.

برنامه‌ریزی منظم برای تست

برنامه‌ریزی منظم برای تست یو پی اس از اهمیت بالایی برخوردار است. به منظور اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه در شرایط اضطراری، باید تست‌های دوره‌ای انجام دهید.

مزایای یو پی اس برای منزل شما

صرفه‌جویی در هزینه‌های اضافی

یو پی اس باعث می‌شود که خرج‌های ناشی از انقطاع برق کاهش یابد. به جای خرید ژنراتورهای پرسوز و سایر تجهیزات گرانقیمت، می‌توانید از یو پی اس استفاده کنید.

حفاظت از دستگاه‌های الکترونیکی

دستگاه‌های الکترونیکی مانند کامپیوترها و تلویزیون‌ها به خطر انقطاع برق قرار دارند. یو پی اس باعث می‌شود که این دستگاه‌ها در معرض خطر نباشند و از آسیب جلوگیری کند.

افزایش امنیت خانواده

نصب یو پی اس به شما اطمینان می‌دهد که تأمین برق در خانه شما حتی در شرایط اضطراری تضمین شده است. این امر باعث افزایش امنیت خانواده‌تان می‌شود.

قیمت یو پی اس

برای خانه ها و دفاتر کوچک یو پی اس ها می تواند کمتر از یک میلیون تا چند میلیون تومان بسته به نوع و کاربرد آن متفاوت باشد . تنوع برند های داخلی و خارجی یو پی اس در بازار بسیار بالاست و خریداران باید محصولی را انتخاب کنند که درعین داشتن قیمت مناسب کیفیت بالایی را هم داشته باشد.

صرفا اگر تصمیم گیری را بر اساس قیمت انجام دهید ، می تواند خطرناک باشد زیراگر خرید با قیمت پایین انجام شود به منزله خرید کالایی متوسط و متوسط به پایین است که سبب بی کیفیتی سخت افزار های درون یو پی اس می شود که سبب آسیب دیدن دستگاه های شما می شود.

هنگام انتخاب یو پی اس،  باید با دقت بررسی کیند. یو پی اس هایی که کیفیت بالا دارند گارانتی آن ها اکثرا مادام العمر یا گارانتی چند ساله ای را در بر دارند.

یو پی اس برای خانه و آپارتمان

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع استابلایزر ، باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

پرسش‌های متداول

هزینه نصب یک یو پی اس ؟

هزینه نصب یو پی اس به مدل دستگاه و نیازهای شما بستگی دارد. معمولاً این هزینه مقرون به صرفه است.

چگونه می‌توانم باتری یو پی اس را تعویض کنم؟

تعویض باتری یو پی اس باید توسط یک تکنسین ماهر انجام شود. از تعویض خودی خودداری کنید.

چگونه می‌توانم عملکرد یو پی اس را تست کنم؟

برای تست یو پی اس، دستگاه را به صورت دوره‌ای باز و بسته کنید و از عملکرد آن اطمینان حاصل کنید.

آیا یو پی اس برای منزل به شبکه اینترنت متصل می‌شود؟

نه، یو پی اس به شبکه اینترنت متصل نمی‌شود. این دستگاه به شبکه برق خانه شما متصل می‌شود.

چگونه می‌توانم یک یو پی اس مناسب برای منزل خود انتخاب کنم؟

برای انتخاب یک یو پی اس مناسب، به مصرف برق خانه و نیازهای انرژی‌ایتان توجه کنید و با تکنسین مشورت کنید.

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

[cat_ehm]