یو پی اس برای مراکز درمانی و بیمارستان ها + دستگاه های مورد تائید وزارت بهداشت

مراکز درمانی و بیمارستان

در حال نمایش 1–24 از 80 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یو‎ پی ‎اس (UPS) یا همان منبع تغذیه بدون وقفه (Uninterruptible power supply) ، وسیله ای است که در کنار دستگاه های برقی نصب میشود و در هنگام تغییر یا افت شدید ولتاژ، امکان ادامه کار در حالت نرمال را برای مصرف‌کننده (همان دستگاه برقی) فراهم می‌کند.

از یو‎پی‎اس ها می توان در کنار هر نوع وسیله برقی به منظورحفاظت و پایداری آن وسیله در مقابل تغییر ناگهانی ولتاژ و قطع برق و… استفاده کرد و استفاده ان منحصرا در اختیار مکان های خاصی نیست و اشخاص معمولی یا کارشناسان هر موقع که احساس نیاز به استفاده از این دستگاه‎ها کنند میتواند با تهیه نوع مناسب با نیاز خود از آنها در مکان‎های مورد نیاز خود استفاده کنند .

یو پی اس برای مراکز درمانی و بیمارستان

یو پی اس در مراکز درمانی

شاید به جرعت به توان گفت که یکی از مکان هایی است که نیاز مبرمی به یو پی اس دارد، زیرا بسیاری از تجهیزات پزشکی به نویز و تغییر ولتاژ برق حساس اند و اگر از یو‎پی‎اس در مراکز درمانی استفاده نشود خسارت های فراوانی به بعضی از تجهیزات پزشکی میرسد.

همچنین مسئله نور در اتاق عمل و سایر بخش های بیمارستان در زمان قطع برق هم در زمان های قبل از اختراع یو‎پی‎اس مشکل بزرگی بود که بعدها با اختراع یو‎پی‎اس ها و استفاده در مراکز درمانی این مشکل حل شد.

دلایل اهمیت خرید یو پی اس برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی

تجهیزات دارای اشعه ایکس و ام‎آی‎آر نیاز به ولتاژ برق بالا و کمترین مقدار نویز و نوسان دارند، که می‌توان با بکار بردن یو‎پی‎اس های مناسب برق کافی را برای این تجهیزات فراهم کرد.‌

هر چند با پیشرفت تکنولوژی ولتاژ مصرفی این تجهیزات هر روز کمتر و کمتر میشود و امروزه اغلب آنها با توان زیر ۱۰۰۰۰ ولت آمپر کار می‌کنند اما برخی از تجهیزات عکسبرداری و آزمایشگاهی نیاز به ولتاژ بالایی دارند به صورتی که در برخی از مراکز درمانی برای تامین ولتاژ مصرفی آنها از برق صنعتی و 3 فاز استفاده می‌کنند.

همچنین به دلیل گران بودن قیمت تجهیزات آزمایشگاهی وارد شدن هر گونه آسیب و خسارت نه تنها هزینه های هنگفتی به بار می‌اورد بلکه جان افرادی که در حال استفاده از این تجهیزات هم هستند به خطر می‌افتد؛ پس با استفاده از یو‎پی‎اس از وارد شدن بسیاری از خسارات به تجهیزات جلو گیری می‌شود و ریسک خطر را به کمترین حالت خود می‎رساند.

یو پی اس برای مراکز درمانی و بیمارستان

از طرفی به این دلیل که مراکز درمانی و بیمارستان‌ها با بیماران سروکار دارند باید محیط فاقد هر گونه سروصدای ناهنجاری باشد بنابراین باید از یوپی اس های کم صدا برای مراکز درمانی استفاده شود. بنابراین تنها روش مناسب برای تامین نیازهای برقی پزشکی ، بیمارستانی و آزمایشگاهی استفاده از یو‎پی‎اس است.

به هر حال می‌توان از تجهیزات دیگری هم در بیمارستان های به‎جای یو‎ پی ‎اس استفاده کرد اما معمول‎ترین روش برای فراهم کردن ولتاژ مورد نیاز تجهیزات پزشکی بدون نویز و تغییر ناگهانی ولتاژ، همین استفاده از یو‎پی‎اس ها است .

انواع یو پی اس ها

یو پی اس ها در انواع مختلفی هستند که به سه دسته ی کلی تقسیم بندی می شوند.

  1. 1 – یو پی اس های آماده به کار (آفلاین)
  2. 2 – یو پی اس های  آنلاین
  3. 3 – یو پی اس های در تعامل با خط یا لاین اینتراکتیو

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

یو پی اس برای مراکز درمانی و بیمارستان

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

[cat_ehm]