یو پی اس برای دیتاسنتر و مراکز داده + دستگاه های مورد تائید وزارت ارتباطات | شرکت تسلا

دیتاسنتر و مراکز داده

در حال نمایش 1–24 از 182 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


تمامی سایت ها، وبلاگ ها و حتی اپلیکیشن هایی که امروزه از آنها برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محیط پیرامون خود استفاده می کنیم برای اینکه همواره در دسترس باشند لازم دارند تا اطلاعات آنها در مکان های مجهز و همواره آنلاینی ذخیره شده و از آنها مراقبت شود.

دیتاسنتر و مراکز داده

به این فضاها که اطلاعات میلیون ها سایت و اپلیکیشن را بر روی خود نگهداری و آنها را در اختیار استفاده کنندگان قرار میدهند دیتاسنتر گفته می شود.

هر کشوری این امکان را دارد تا با فراهم آوری زمینه های مورد نیاز دیتا سنترهای اختصاصی خود را داشته و سرعت و امنیت انتقال اطلاعات را بیش از پیش افزایش دهد.

اهمیت خرید یو پی اس برای دیتا سنتر

با توجه به اینکه در هر دیتاسنتر اطلاعات هزاران بلکه میلیون وب سایت و اپلیکیشن نگهداری می شود از دسترس خارج شدن حتی بخشی از سرور های یک دیتا سنتر می تواند موجبات نارضایتی بسیاری از مدیران وب سایت ها و همچنین بازدیدکنندگان آنها را به همراه داشته باشد.

یکی از معضلاتی که بسیاری از دیتا سنتر های مطرح جهانی نیز با آن دست به گریبان هستند احتمال قطعی ناگهانی برق شهری می باشد.

از آنجایی که سرور هایی که در دیتاسنتر ها موجود می باشد برای کارایی مطلوب خود نیازمند تغذیه برق شهری می باشند از این رو قطع برق می تواند تمامی سرور ها و یا بخشی از آنها را برای مدت زمان نامشخصی از کار بیندازد.

دیتاسنتر و مراکز داده

موارد بیشتر…

این در حالی است که هر سروری که در دیتاسنترها قرار دارد خود از قطعات و بردهایی ساخته شده است که به نوسانات برقی حساس بوده و با توجه به اینکه اینگونه سرور ها می بایست به صورت 24 ساعته روشن باشند احتمال اینکه این قطعات و برد ها بر اثر نوسانات برقی سوخته و از کار بیوفتند نیز بسیار زیاد می باشد.

بخش دیگری که دیتاسنتر ها می بایست به آن توجه بسیار زیادی داشته باشند مبحث خنک سازی سرور ها می باشد. همانطور که گفته شد سرور ها می بایست به صورت 24 ساعته روشن باشند و همین امر سبب می شود تا حرارت بسیار زیادی از مجموع فعالیت سرور ها ایجاد شود که می بایست توسط سیستم خنک سازی این حرارت کاهش یابد.

با قطع برق و یا خرابی سیستم های خنک کننده این امکان وجود دارد تا با افزایش دما، سرور ها از کار افتاده و خسارت های بعضا جبران ناپذیری به دیتا سنتر، سایت ها و اپلیکشن هایی که اطلاعات آنها بر روی سرورها قرار داشته است وارد شود از این رو مدیران دیتاسنترها می بایست قبل از هر اقدامی نسبت به در نظر گرفتن شرایط پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز این دست اتفاقات اقدام نمایند.

کاربرد یو پی اس برای دیتا سنتر

یو پی اس تنها ابزاری است که می تواند در این شرایط به دیتاسنتر ها کمک بسیار زیادی نمایند، شما می توانید با در خرید یک یا تعدادی یو پی اس برای دیتا سنتر خود سرور ها را از آسیب های ناشی از نوسانات برقی در امان نگهداشته و همچنین با استفاده از باتری های موجود در یو پی اس برق مورد نیاز برای ادامه فعالیت سرور ها را تا زمانی که برق شهری مجددا وصل می شود تامین نمایید.

دیتاسنتر و مراکز داده

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع استابلایزر ، باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

[cat_ehm]