باتری یو پی اس کینگ - خرید انواع باتری های یو پی اس کینگ پاور

باتری یو پی اس کینگ

نمایش 5 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


شرکت پاسارگاد صنعت باتری تولید کننده باتری های یو پی اس با نام تجاری کینگ یا کینگ پاور است که تماما باتری های این شرکت از نوع خشک اتمی و کلسیمی است که مورد تایید سازمان استاندارد ایران قرار گرفته است. باتری های برند کینگ با کیفیت خوبی که دارند بخشی از بازار ایران را به دست گرفته است در ادامه به بررسی بیش تر باتری های یو پی اس شرکت پاسارگاد صنعت باتری (کینگ) خواهیم پرداخت.

باتری یو پی اس کینگ

شرکت پاسارگاد صنعت باتری

شرکت پاسارگاد صنعت باتری در سال 1387 در شهرک صنعتی گرمسار  در استان سمنان با هدف تولید 100000 باتری در سال در زمینی به مساحت 10000 متر مربع تاسیس شد .

این شرکت در سال 1390 با تجهیز دستگاه های خود به تکنولوژی روز دنیا و با اضافه کردن بهترین دستگاه تولید کننده باتری در جهان کیفیت محصولات خود را افزایش داد و توانست محصولات خود را در ایران به فروش برساند.

این شرکت از ابتدای تاسیس خود با تکیه بر علم و تجربه مهندسین خود با تولید باتری های یو پی اس با کیفیت پرداخت به طوریکه محصولات این شرکت با مقایسه با محصولات برند های ایرانی بسیار با کیفیت تر است.

باتری های یو پی اس شرکت پاسارگاد صنعت باتری

باتری های یو پی اس شرکت پاسارگاد صنعت باتری

شرکت باتری سازی پاسارگاد صنعت باتری به صورت کلی دو نوع باتری تولید می کند که عبارتند از:

1.     باتری های سیلد

2.     باتری های اتمی

از اصلی ترین تفاوت این دو نوع باتری می توان به جنس ورقه های استفاده شده در داخل آن اشاره کرد به عنوان مثال باتری های اتمی که در ایران با نام باتری های خشک شناخته می شود و بسیاری از مردم فکر می کنند که در داخل آن ها اسید وجود ندارد در حالی در باتری های اتمی اسید وجود دارد اما به دلیل جنس باتری و نوع صفحات آن نیازی به نگهداری ندارند

از جدید ترین باتری های اتمی می توان به باتری های سیلد سرور کلسیم اشاره کرد که توسط شرکت کینگ تولید و به بازار عرضه می شود.

اما باتری های سیلد اسید باتری هایی هستند که جنس باتری ها به گونه ای است نیاز به نگداری و سرویس دوره ای دارند

کلام آخر

باتری های یو پی اس کینگ پاور یکی از با کیفیت ترین باتری های ایرانی است که در شرکت پاسارگاد صنعت تولید می شود و بخش زیادی از بازار ایران را برای خود کرده است. اگر شما هم قسط خرید باتری های یو پی اس کینگ پاور را دارید می توانید با مشاوران ما در شرکت تسلا تماس بگیرید.

[cat_ehm]