فروش یو پی اس برای عابربانک و خودپرداز ATM + دستگاه های مورد تائید بانک مرکزی

عابربانک و خودپرداز ATM

در حال نمایش 1–24 از 171 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


بانک ها و موسسات مالی یکی از بخش هایی هستند که به دلیل اینکه وظیفه تغذیه مالی جامعه را دارند جز یکی از حساس ترین بخش های هر شهر و کشوری به شمار می روند

یو پی اس برای عابر بانک و خودپرداز ATM

و اخلال در کار آنها حتی برای دقایقی می تواند خسارات بسیار زیادی را بر جای گذارد. یکی از اختلالاتی که می تواند موجب ضرر و زیان به بانک ها و موسسات مالی شود نوسانات برقی و قطع ناگهانی برق شهری می باشد.

همه ما می‌دانیم که برق شهری که از آن برای راه اندازی وسایل برقی خود استفاده می‌کنیم دارای نوسان بوده و شدت یکسانی ندارد،

با توجه به اینکه بانکها از دستگاه های گرانقیمت و حساسی مانند دستگاه های عابربانک استفاده می کنند لازم است تا همواره این دستگاه ها بدون مشکل و خاموشی به فعالیت ارائه وجه به مشتریان و انجام عملیات بانکی مورد نظر آنها اقدام نمایند از این رو برای اینکه در هر ساعت از شبانه روز و در هر شرایطی دستگاه های عابربانک روشن بوده و فعال باشند لازم است تا موارد پیش گیرانه بر روی آنها اعمال شود.

یکی از کارهایی که می توان برای افزایش طول عمر دستگاه عابربانک انجام داد به کار بردن یو پی اس برای عابر بانک می باشد.

در صورتی که شما مدیر یک شعبه از بانک های سطح کشور هستید و مایلید تا دستگاه عابر بانک موجود در شعبه شما هیچ گاه قطعی برق را تجربه نکرده و به دلیل وجود نوسانات برقی دچار سوختگی قطعات نشود به شما پیشنهاد میکنیم تا در کنار عابربانکهای خود از یو پی اس برای عابر بانک نیز استفاده نمایید.

یو پی اس برای عابربانک

کاربرد یو پی اس برای عابر بانک و خودپرداز ATM

یو پی اس به عنوان دستگاهی به جهت کنترل نواسانات برق شهری شناخته می شود نوع مخصوص عابر بانک این دستگاه مابین عابربانک و برق شهری قرار گرفته و نوسانات برق شهری را قبل از رسیدن به برد های حساس عابربانک یکسان سازی نموده و از این طریق جلو سوختگی قطعات به دلیل نوسانات برقی را خواهد گرفت.

در بخش دیگری از یو پی اس برای ATM باتری هایی در نظر گرفته شده است که می توان به کمک آنها در صورتی که برق شهری قطع شد برق مورد نیاز ATM ها را فراهم نمود تا در زمان قطع برق نیز دستگاه های عابر بانک روشن بوده و بتوانند به بهترین نحو به مشتریان خدمت رسانی نمایند.

صرفه اقتصادی یو پی اس برای عابربانک

با توجه به اینکه خرید دستگاه عابر بانک هزینه بسیار بالایی داشته و همچنین قطعات و تعمیرات آن در کنار صرف زمان زیاد هزینه بسیار زیادی نیز بر دوش شما خواهد گذاشت مطمئنا صرف هزینه برای خرید یک یو پی اس برای عابر بانک جلوگیری از تمامی این اتفاقات و هزینه ها بسیار به صرفه به نظر خواهد آمد .

یو پی اس برای عابربانک و خودپرداز ATM

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ،

شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

یو پی اس برای عابربانک و خودپرداز ATM

[cat_ehm]