یو پی اس و استابلایزر برای آزمایشگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی + قیمت | شرکت تسلا

آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی

در حال نمایش 1–24 از 113 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


کاربرد یو پی اس های در تجهیزات آزمایشگاهی

یو پی اس آزمایشگاهی برای تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی، با هدف تامین برق شایسته شده و تمیز و همچنین یک برق غیر منقطع، برای وسایل آزمایشگاهی تولید شده اند.

یو پی اس ها، باترهایی هستند که یک برق بدون وقفه را برای تجهیزات و وسایل مختلف فراهم می آورند.

نیاز شدید وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی به یک برق تمیز و غیر منقطع، باعث شد تا یو پی اس های آزمایشگاهی برای این دسته از وسایل و تجهیزات نیز تولید شوند. در ادامه مطلب با یو پی اس های آزمایشگاهی بیشتر آشنا شوید .

یو پی اس برای آزمایشگاه ها

خصوصیات یو پی اس های آزمایشگاهی

تجهیزات حساس آزمایشگاهی توسط یو پی اس های آزمایشگاهی در برابر خطرات و نوسانات ناشی از برق شهری حفظ و نگهداری می شوند. کارشناسان آزمایشگاهی، پیش از رسیدن تجهیزات جدید، براساس دفترچه راهنمای کارخانه، پیگیر دستور العمل ها می شوند تا از طریق آن، منطقه ی کاری را به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل سیستمی، ترتیب سنج ها، کروماتوگرافی سنجی، حداکثر رسانی بازدهی سیستم های تست طراحی شده، مهیا کنند. این کار سبب می شود تا نصب و استفاده از تجهیزات به صورت تضمینی باشد.

مهم ترین مسئله ای که در استفاده از وسایل و تجهیزات الکترونیکی مد نظر می باشد، استفاده از منبع برق AC مطمئن و تمیز می باشد. خیلی ها فکر می کنند، یک برق دریافتی از یک پریز برق هیچ مشکلی را به وجود نمی آورد و قابل اطمینان می باشد.

اما این تصوری کاملاً اشتباه می باشد؛ و زمانی فرد به اشتباه خود پی می برد که یک حادثه ی ناشی از نوسانات برق، به تجهیزات آسیب جدی برساند.

از این رو بسیاری از آزمایشگاه ها برای پیشگیری از بروز هرگونه مشکل ناشی از نوسانات ولتاژ بالا، اقدام به خرید یو پی اس های آزمایشگاهی می کنند؛ تا پیش از بروز مشکل و به بار آمدن خرابی و در پی آن بالا رفتن هزینه ها، پیشگیری های لازم را انجام داده باشند.

یکی دیگر از خصوصیات یو پی اس های آزمایشگاهی بالا بردن میزان اعتبار ثبت داده ها، با استفاده از ایزولاسیون گالوانیک می باشد.

یو پی اس برای آزمایشگاه ها

اجزاء یو پی اس های آزمایشگاهی

باتری (Battery): با هدف ذخیره سازی انرژی الکتریکی و بهره گیری به عنوان منبع انرژی الکتریکی در یو پی اس

اینورتور (Inverter): به منظور تبدیل نمودن جریان مستقیم به متناوب

شارژر (Charger): با هدف شارژ کردن باتری یو پی اس و تبدیل جریان متناوب به مستقیم

یکسوساز یا رکتیفایر (Rectifier): به منظور تبدیل نمودن جریان متناوب ورودی به جریان مستقیم

تجهیزات آزمایشگاهی

ابزار آلات آزمایشگاهی در حقیقت مجموعه ای از ابزار ها و تجهیزات مورد استفاده توسط دانشمندان و متخصصان در یک آزمایشگاه اند. در هر نوع آزمایشگاهی به نسبت فعالیتش تجهیزاتی همچون هود، اتوکلاوها، فور و انکوباتور، اتوآنالایزرها، سانتریفیوژ، میکروسکوپ، پلیت، لام و… وجود دارند . بیشتر این نوع ابزار ها به دسترسی به برقی مناسب و بی نوسان در هنگام انجام دادن آزمایش ها نیازمندند.

استفاده از یو پی اس در آزمایشگاه ها

استفاده از یو پی اس های آزمایشگاهی موجب می شود تا تجهیزات حساس در برابر نوسانات برق ، محافظت شوند. مشکل های صدمه رسانی همچون نوسان های بالای ولتاژ و… ، قادرند تا بر روی تجهیزات ،  اثر بگذارند و کالیبراسیون آن را در هنگام و در بین آزمایش به هم بریزند ؛ که در نتیجه اعتماد به نتایج دستگاه ها کم می شود. به علاوه این که در هنگام آسیب دیدن این دستگاه ها ، هزینه های هنگفتی بابت تعمیر یا خرید دستگاه جدید باید خرج شود.

انواع یو پی اس ها برای آزمایشگاه

یو پی اس ها در انواع مختلفی هستند که به سه دسته ی کلی تقسیم بندی می شوند.

  1. 1 – یو پی اس های آماده به کار (آفلاین)
  2. 2 – یو پی اس های  آنلاین
  3. 3 – یو پی اس های در تعامل با خط یا لاین اینتراکتیو

دستگاه های آزمایشگاهی که نیازمند یو پی اس هستند 

یو پی اس برای آزمایشگاه ها

دستگاه هایی همچون: کروماتوگرافی گازی، سل کانتر، الایزا ریدر، کروماتوگرافی مایع و انکوباتور چندین دستگاهی هستند که از یو پی اس های آزمایشگاهی استفاده می کنند.

این دستگاه ها با داشتن یو پی اس های آزمایشگاهی در کنار خود، با کیفیت و کارایی بالاتری مورد استفاده قرار می گیرند. و همچنین خرابی به بار نمی آید که نیاز به تقبل هزینه های بسیار بالا باشد .

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

یو پی اس برای آزمایشگاه ها

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

[cat_ehm]