باتری یو پی اس مگامکس (Megamax)

نمایش 6 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


باتری یو پی اس مگامکس (Megamax) : باتری‌های تولید شده تحت برند مگامکس، اکثراً از نوع باتری‌های سرب اسیدی بهبود یافته‌ی VRLA هستند. این باتری‌ها، گونه‌ی خاصی از باتری‌های اسید-سربی قابل شارژ هستند. اما این دسته با باتری‌های اسید سربی عادی تفاوت‌هایی دارند که استفاده از این باتری‌ها را راحت‌تر می‌کند. این نوع باتری‌ نیاز به افزوده شدن اسید یا آب مقطر به الکترولیت را ندارد که در هزینه‌ها و دردسر دستگاه کم می‌کند.همچنین این دستگاه‌ها کاملاً بسته هستند و نیاز به هیچ دریچه و منفذی ندارند که به بهبود آن‌ها کمک می‌کند. که باتری‌های یو پی اس مگامکس بیشتر برای کاربری‌های استندبای ساخته شده‌اند.

باتری یو پی اس مگامکس (Megamax)

می‌دانیم باتری‌های صنعتی را با توجه به نیاز موجود در صنعت، اصولاً برای آمپر ساعت‌های زیاد، در ولتاژهای کم می‌سازند. اما این باتری‌های که مگامکس تولید می‌کند، با توجه به آن که کاملاً بهینه شده برای یو پی اس هستند، برای تغذیه‌ی یوپی‌اس‌ها و توان‌رسانی‌هایی با جریان معمولی طراحی شده‌اند. درست است که برای کاربری‌های سنگین صنعت نمی‌توان این باتری‌های تولید شده توسط مگامکس را به کار گرفت، اما برای یو پی اس عالی هستند.

قیمت بسیار مناسب در مقایسه با باتری‌های صنعتی و طول عمر بسیار زیاد مزیت‌های این باتری‌ها می‌باشند. همین مزیت‌ها باعث شده‌اند این مدل از باتری‌ها بیش‌ترین استفاده را در کاربری‌های یوپی‌اسی داشته باشند. شرکت سازنده‌ی باتری‌های دارای تمام استانداردهای مطرح در زمینه‌ی تولید باتری است. گواهی ایزو 9001 و سی ای نمونه‌هایی از شواهد این استانداردها است.

ویژگی‌های باتری‌های یو پی اس مگامکس

  1. بدنه‌ی خوش‌ساخت:

    جنس بدنه از مواردی است که شرکت‌ها گاهی برای راحتی و کم شدن هزینه‌های تولید، آن را بدون کیفیت کافی می‌سازند. با این حال بدنه‌ی باتری‌های مگامکس از ABS های رنگی با کیفیت بالا و دوام مناسب استفاده شده است. این مواد کاملاً غیر بازیافتی هستند. این مسئله باعث می‌شود باتری‌های یو پی اس مگا مکس از آسیب فیزیکی دچار اشکال نشوند.

باتری یو پی اس مگامکس (Megamax)

 

  1. ضریب انبساط بهینه شده:

    می‌دانیم شارژ و دشارژ باتری‌ها طبق قوانین فیزیک تولید گرما می‌کنند. ایجاد شدن این گرما غیر قابل اجتناب است و جزئی از پروسه‌ی شارژ و دشارژ می‌باشد. با این حال مگامکس ضریب انبساط و انقباض باتری‌های یو پی اس خود را به گونه‌ای تغییر داده است که در برابر گرمای ایجادشده‌ی شارژ یا دشارژ باتری کاملاً مقاوم هستند. این کار مانع تغییر شکل بدنه‌ی باتری، نشت اسید و کاهش عمر مفید باتری خواهد شد.

  2. ضد حریق بودن:

    یو پی اس دستگاهی است که معمولاً برای حفاظت استفاده می‌شود. همین مسئله نشان می‌دهد در کنار آن دستگاه‌های ارزشمندی کار می‌کنند. حال تصور کنید آتش سوزی یا انفجار رخ دهد! باتری‌های یو پی اس مگامکس اصطلاحاً FLAME RETARDANT می‌باشند. این اصطلاح به این معنی است که در برابر مقادیر بالای حرارت مقاومت نشان می‌دهند. در واقع مواد تشکیل‌دهنده‌ی باتری‌های یو پی اس مگامکس طوری بهینه شده است که بتواند به آسانی در برابر حرارت‌های بسیار زیاد مقاوم باشد. علاوه بر این که برای این باتری احتمال منفجر شدن و آتش گرفتن وجود ندارد، در صورتی که آتش‌سوزی‌ای در محل آغاز شود، باتری شعله‌ور نشده و باعث گسترش پیدا کردن حریق در محل نخواهد شد.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

باتری یو پی اس مگامکس (Megamax)

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

باتری یو پی اس مگامکس (Megamax)

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

[cat_ehm]