قیمت یو پی اس های 1 تا 2 کاوا (kVA) /مشخصات یو پی اس 2-1 کاوا/ خرید انواع یوپی اس های 1 تا 2 کاوا/ تسلا

1 تا 2 کاوا (kVA)

در حال نمایش 1–24 از 153 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


برخی از سیستم های منبع تغذیه اضطراری(UPS )بر حسب کیلووات (KW) و برخی دیگر بر حسب kVA  (کیلو آمپر) رتبه بندی می شوند که KW و kVA به سادگی به معنای 1000 وات (W) یا 1000 ولت آمپر می دهند و منابع تغذیه اضطراری معمولاً در اندازه VA یا kVA (1000VA) هستند و همچنین دارای رتبه بندی وات یا (kw)هستند. رابطه بین VA و وات به عنوان ضریب توان نامیده می شود که به عنوان مثال، یو پی اس 1 کیلو ولت آمپر از N1C ظرفیت تامین برق 900 وات تجهیزات متصل را دارد. این بدان معناست که یو پی اس دارای “ضریب توان” 0.9 است و سایر سیستم‌های یو پی اس ناکارآمد تر ، ممکن است ضریب توان کمتر از آن (0.8 یا 0.75 و غیره) داشته باشند، به این معنی که کمتر از 900 وات تجهیزات متصل را تامین می‌کنند.

قانون اساسی فیزیک که وات = ولت x آمپر بر اساس مدارهای جریان مستقیم است و جریان متناوب (AC) ساختمان ها و تجهیزات را  تامین می کند. AC برای تامین شرکت های برق کارآمدتر است، اما هنگامی که به ترانسفورماتورهای تجهیزات برخورد می کند، مشخصه ای به نام راکتانس را نشان می دهد که راکتانس توان قابل استفاده (وات) را که از توان ظاهری (ولت آمپر)  است،را کاهش می دهد. به نسبت این دو عدد ضریب توان (PF) می گویند. بنابراین، فرمول قدرت واقعی برای مدارهای AC وات = ولت x آمپر x ضریب توان است. متأسفانه، PF به ندرت برای دیگر تجهیزات ذکر می شود، اما همیشه عددی 1.0 یا کمتر از آن  است، و تنها چیزی که PF 1.0 دارد یک لامپ است.یو پی اس 2-1 کاوا

UPS من باید چقدر بزرگ باشد؟

برای اینکه یو پی اس شما به درستی کار کند، یو پی اس شما باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا از تمام تجهیزات متصل به آن پشتیبانی کند. شما باید ظرفیت UPS را پیدا کنید. ظرفیت میزان توانی است که یک سیستم UPS می تواند ارائه دهد (بر حسب وات اندازه گیری می شود). هرچه ظرفیت بالاتر باشد، تجهیزات الکترونیکی و دستگاه های بیشتری می تواند پشتیبانی کند. برای یافتن ظرفیت UPS ، باید بار را محاسبه کنید. بار ترکیبی از توان مصرفی هر یک از دستگاه ها است. برای شناسایی بار، فهرستی از تجهیزات تهیه کنید، که شامل کل وات مورد نیاز هر قطعه از تجهیزات برای کارکرد صحیح است. تمام دستگاه هایی را که UPS باید پشتیبانی کند را شامل شود. اگر مطمئن نیستید که تجهیزات شما به چه مقدار وات نیاز دارد، با سازنده یا مشخصات منبع تغذیه در دفترچه راهنمای کاربر مشورت کنید.

یک یو پی اس 1 کیلو ولت آمپر چقدر می تواند بار را تحمل کند؟

یو پی اس یک کاوا می تواند از 3 تا 4 کامپیوتر/لپ تاپ با مانیتور (TFT ) ،روتر/سوئیچ ساده و یک EPABX ساده پشتیبانی کند. امیدوارم اگر هنوز یکی از آن ها را نخریده اید این کمک کند، بهتر است همانطور که گفتم ابتدا بار خود را محاسبه کنید. اما اگر نیازهای شما مانند بالا ، کمتر از این میزان است، باید با یو پی اس 1kVA نیازهای شما را در تامین انرژی برطرف کند.یو پی اس 2-1 کاوا

چند کامپیوتر را می توان به یو پی اس 1 کیلو ولت آمپر متصل کرد؟

احتمالاً فقط یک کامپیوتر به این UPS متصل است. این یو پی اس تنها 255 وات تجهیزات متصل به خود را پشتیبانی می کند و هر چیزی بیش از آن باعث بارگیری بیش از حد UPS می شود.

یو پی اس 1 کیلو ولت آمپر چقدر دوام می آورد؟

اگر می‌دانید که ژنراتور ساختمان شما در هنگام قطع برق بلافاصله وارد می‌شود، شاید بتوانید با باتری با توان کمتری کار کنید. رتبه بندی UPS به شما کمک می کند تا زمان اجرا را تعیین کنید. به عنوان مثال، UPS 1kVA از N1 Critical Technologies 11 دقیقه زمان اجرا را در 100 درصد بار (900 وات) ارائه می دهد.

1 کیلو ولت آمپر چند وات است؟

1 کیلو ولت آمپر ، 1000 وات می باشد .کیلووات یک واحد توان الکتریکی است. برابر با 1000 ژول در ثانیه است و سرعت انتقال انرژی را اندازه می گیرد. یعنی در مدارهای DC 1 کیلو ولت آمپر برابر با 1 کیلو وات است. یعنی 1 کیلو ولت آمپر برابر با 1000 وات است.

یک یو پی اس 2 کیلو ولت آمپر چقدر عمر می کند؟یو پی اس 2-1 کاوا

یک یو پی اس 2 کیلو ولت آمپر تقریبا 45 دقیقه عمر می کند که بنابراین، با بار 500 وات، 2 کیلو ولت آمپر به مدت 0.75168 ساعت (تقریباً 45 دقیقه) دوام می آورد. به عنوان مثال، یک یو پی اس آنلاین 2 کیلو ولت آمپر با بار 200 وات حدود سه برابر بیشتر از یک یو پی اس دیگر با بار 800 وات دوام می آورد.

کلام آخر

در این مقاله برای شما توان الکتریکی 1 کیلو وات تا 2 کیلو وات را توضیح دادیم و به برخی از سوالات احتمالی شما را پاسخ دادیم. سایت تسلا تمامی محصولات خود را با قیمتی مناسب به مشتریان خود عرضه می کند.

[cat_ehm]