یو پی اس برای اداره ها یا سازمان های خصوصی و دولتی + دستگاه های مورد تائید ارتباطات

ادارجات یا سازمان ها

در حال نمایش 1–24 از 131 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


در حال حال حاضر ادارات بسیاری با زمینه های کاری مختلف در شهرهای گوناگون ایران فعالیت می کنند که هر یک از آنها دارای تجهیزات مختص به خود می باشند. مطمئنا بسیاری از این تجهیزات مورد استفاده قرار گرفته توسط ادارات الکترونیکی بوده و از قطعات و برد های الکترونیکی مخصوصی در آنها استفاده شده است.

یو پی اس برای اداره ها یا سازمان های خصوصی و دولتی + دستگاه های مورد تائید ارتباطات | تسلا

یکی از معایبی که اینگونه از دستگاه ها دارند این است که می بایست مراقبت ویژه ای از آنها به عمل آید تا برد ها و قطعات آنها آسیب ندیده و دچار سوختگی نشوند.

با توجه به اینکه در بسیاری از ادارات در حال حاضر اینگونه دستگاه ها را بدون محافظ به صورت مستقیم به برق شهری وصل می کنند لازم دانستیم تا در این مقاله در رابطه با معایب این کار و راه های جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه های الکترونیکی اداری توضیحاتی را به شما بازدید کنندگان گرامی ارائه دهیم تا در صورتی که شما مدیر یا سرپرست اداره خاصی هستید بتوانید بهترین تصمیم را در رابطه با مراقبت بیشتر از دستگاه های خود اتخاذ نمایید.

معایب اتصال مستقیم دستگاه ها به برق در سازمان ها

یکی از اصلی ترین دلایلی که توصیه شده است تا دستگاه های الکترونیکی اداری را به برق شهری متصل نکنید این است که برق شهری دارای نوسانات بسیاری بوده که این نوسانات برای سلامت قطعات و برد های به کار برده شده

در دستگاه های اداره شما بسیار مضر بوده و می تواند در صورت ادامه دار بودن شرایط باعث سوختگی و از کار افتادگی تمام یا بخشی از دستگاه بعضا گرانقیمت اداری شما شود.

یکی دیگر از دلایلی که به خاطر آن توصیه شده است از اتصال مستقیم لوازم اداری به برق شهری خودداری شود قطع ناگهانی برق شهری می باشد.

یو پی اس برای اداره ها یا سازمان های خصوصی و دولتی + دستگاه های مورد تائید ارتباطات | تسلا

در فصل های مختلف سال به خصوص در فصل تابستان به دلیل افزایش مصرف برق و کم بودن تولید برق با قطعی ناگهانی برق رو به رو هستیم این قطعی های مکرر سبب آسیب به دستگاه های اداری شما خواهد شد.

مزایای استفاده از یو پی اس برای اداره

یو پی اس به عنوان یک محافظ دوکاره می تواند حل کننده تمامی این چالش ها برای اداره شما باشد.

شما می توانید با تهیه یک یا تعدادی یو پی اس برای اداره خود تمامی دستگاه هایی که برای کار افتادن به برق شهری نیازمند هستند را از آسیب دیدگی به دلیل نوسانات برقی محافظت نمایید.

همچنین در صورتی که با قطعی برق رو به رو شدید این امکان را خواهید داشت

تا با به جریان افتادن برق از طرف باتری های موجود در یو پی اس به امور اداری خود برسید و خللی در کارهای شما با قطع برق ایجاد نشود.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع استابلایزر ، باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

یو پی اس برای اداره ها یا سازمان های خصوصی و دولتی + دستگاه های مورد تائید ارتباطات | تسلا

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

[cat_ehm]