باتری یو پی اس نیومکس (Newmax)

نمایش 8 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


تاسیس شرکت و کارخانه‌ی این باتری به سال 1993 برمی‌گردد. اما برند نیومکس در سال 1994 یک سال پس از آغاز فعالیت‌های شرکت، در همان شهر و کشوری که کارخانه در آن واقع شده بود، یعنی گومی سیتی کشور کره، به ثبت رسید. از همان سال ابتدایی فعالیت، نیومکس اقدام به طراحی و ساخت باتری‌های یو پی اس 12 ولتی در بازه‌ی 70 تا 220 آمپر ساعت کرد.

با توجه به آن که محصولات این کمپانی در بازار خوبی پیدا کردند، به سرعت از سال 1995 صادرات باتری یو پی اس به سایر کشورهای آسیایی توسط نیومکس کلید خورد. به تدریج شرکت محصولات مناسب یو پی اس خود را بهینه‌تر کرد و امکانات و قابلیت‌های بیشتری به آن‌ها افزود. به عنوان مثال طول عمر مدل‌هایی که هم اکنون توسط نیومکس تولید می‌شوند چندین برابر نمونه‌های اولیه است.

از اوایل قرن بیست و یک، کمپانی نیومکس اقدام به تولید محصولات مخابراتی کرد و پنج سال بعد با شرکت مخابرات کره وارد کار شد. این شرکت از آن زمان تاکنون موفق به کسب دو گواهی بین‌المللی ایزو 9001 و ایزو 14001 شده است. یکی از نقاط عطف برای شناخته شدن محصولات این شرکت در خارج از آسیا، همکاری و مشارکت با کمپانی مطرح فام بود. فام نیز یکی از تولیدکنندگان مطرح باتری یو پی اس است. پس از آن گواهی نامه‌ی سی ای نیز نصیب نیومکس شد. در همان زمان‌ها بود که خط تولید‌های جدیدی برای تولید انبوه‌تر باتری یو پی اس توسط شرکت راه اندازی شدند. این کار میزان صادرات شرکت را به شدت افزایش داد تا باتری‌های نیومکس بتوانند پاسخ‌گوی نیاز روز افزون بازارهای جهانی باشند.

محصولات یو پی اس نیومکس

تمرکز اصلی شرکت روی تولید باتری‌های سیلد لید اسید است. تکنولوژی ساخت این نوع باتری‌ها برای شرایطی است که محل نصب متحرک نباشد و باتری در جای ثابتی نصب و راه اندازی شود. ضخامت و وزن سرب موجود در باتری‌های یو پی اس نیومکس نشان دهنده‌ی کیفیت بالا و کارایی مناسب این باتری‌ها می‌باشد. چرا که در باتری‌های سیلد لید اسید، هر چقدر ضخامت صفحه‌ی سربی بیشتر باشد، خوردگی‌ای که در اثر واکنش‌ها و فعل و انفعالات شیمیایی موجود در باتری رخ می‌دهد، اثر کمتری روی باتری می‌گذارد و در نتیجه باتری طول عمر بیشتری خواهد داشت.

در بدنه‌ی باتری‌های یو پی اسی که تحت برند کره‌ای نیومکس به سراسر جهان صادر می‌شوند، سوپاپ‌هایی تعبیه و طراحی شده تا گازهایی که ناشی از فعل و انفعالات شیمیایی داخل باتری هستند، به بیرون هدایت شوند. به این شکل آسیبی به ضخامت داخلی باتری یو پی اس نمی‌رسد. این باتری مسمومیت‌هایی که باتری‌های نیکل کادمیوم در پی دارد را ندارد و به همین دلیل است که نیومکس تمرکز خود را روی این نوع گذاشته است.

[cat_ehm]