فروش باتری های یو پی اس آلکالین با ظرفیتی 4 برابر باطری های خشک + لیست قیمت

باتری های یو پی اس آلکالین

هیچ محصولی یافت نشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


باتری های یو پی اس آلکالین نوعی از باطری های UPS دار هستند که در کنار وسایل الکتریکی وصل می‌شوند و برق را در خود ذخیره می‌کنند؛ این باتری‌ها اندازه ها و ولتاژ های مختلفی دارند و در اشکال و ابعاد متفاوتی ساخته می‌شوند.

باتری های آلکالاین قوی تر از باتری های معمولی هستند و مواد داخلی آن ها از روی و دی اکسید منگنز تشکیل شده است و ظرفیتی 2 الی 4 برابر باطری های معمولی دارند.

باتری های یو پی اس آلکالین

انواع باتری های UPS

نحوه عملکرد باطری های UPS آلکالاین

امروزه نسبت به گذشته استفاده از باتری ها به نهایت خود رسیده است تا جایی که از آن ها در لپ تاپ، گوشی، اسباب بازی ها و غیره استفاده می‌کنیم که وسایلی هستند که بطور مداوم در طی روز به کار گرفته می‌شوند. ساختار درونی باتری‌ها که شامل الکترودها و الکترولیت است، باعث می‌شود تا باتریها انرژی شیمیایی را به انرژی الکتریکی تبدیل کنند که واحد سنجش این انرژی، ولت است.

همه ی باتری ها اعم از باتری های یو پی اس چه از نوع آلکالین باشند و چه از نوع نیکل کادمیوم، دو سر مثبت و منفی دارند که با اتصال به دو سر مثبت و منفی دستگاهی که به آن متصل هستند، باعث حرکت جریان الکتریکی در دستگاه مورد نظر شده و باعث شروع به کار آن می‌گردند.

باتری های یو پی اس آلکالین

اجزای باتری ها یو پی اس آلکالین

  • یک سو کننده شارژ که جریان متناوب شهری را به جریان مستقیم برای ذخیره در باتری تبدیل می‌کند.
  • اینورتر که جریان مستقیم داخل باتری را به جریان متناوب برای انتقال به دستگاه تبدیل می‌کند.
  • شارژر

انواع باتری یو پی اس آلکالاین

  • باتری نیم قلمی شارژی آلکالاین
  • باتری قلمی شارژی آلکالین

نکات استفاده از UPS آلکالین

  • باتری های آلکالین در شرایط عادی که در مجاورت باتری هایی با ترکیبات شیمیایی متفاوت قرار نگرفته باشد، نشتی ندارد.
  • همچنین نگرانی از بابت نشتی باتری های یو پی اس آلکالین در زمان عدم استفاده وجود ندارد.
  • نشتی باتری ها تنها زمانی ممکن است که در دمای بسیار بالاتر از دمای تحمل باتری از آن ها استفاده گردد و استفاده ی همزمان باتری های قدیمی که بعضا مصرف شده هستند در کنار باتری های نو.
  • اگر دستگاه الکتریکی دارید که تا مدت نامعلومی قصد استفاده از آن را ندارید، حتما باطری ها را از آن خارج کنید.

باتری های یو پی اس آلکالین

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

[cat_ehm]