استابلایزر ایرانی - خرید انواع استابلایزر ایرانی وخارجی با قیمت مناسب و کیفیت عالی

استابلایزر ایرانی

نمایش 21 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


استابلایزر به منظور تامین ولتاژ پایدار و ثابت و بدون هیچ گونه نوسانات برای محافظت از تجهیزات الکتریکی نصب می شوند به طور کلی  استایلایزر ها با ثابت نگه داشتن ولتاژ کارایی و عمر لوازم الکتریکی (یخچال، لباسشویی، کامپیوتر و …) افزایش می دهد.

استفاده از استابلایزر در جاهایی که در معرض نوسانات برق است یک ضرورت محسوب می شود چرا که این نوسانات باعث خرابی کلیه وسایل برقی شده و حتی احتمال اشتعال وسایل برقی هم وجود دارد و این مسئله که شرکت های سازنده ی لوازم الکتریکی خرابی و آتش سوزی ناشی از نوسانات برقی را گارانتی نمی کند ضرورت خرید استبلایزر را چندین برابر می کند همچنین استابلایزر  برای مکان هایی که در معرض رعد و برق قرار دارد ضروری است.

در این مقاله به معرفی برند های تولید کننده استابلایزر های ایرانی می پردازیم.

استابلایزر ایرانی

برند های تولید کننده استابلایزر ایرانی

استابلایزر هم مانند کالاهای برقی توسط چندین برند ایرانی و خارجی تولید می شود در این بخش به معرفی بهترین برند های تولید کننده استابلایزر در ایران می پردازیم.

استابلایزر ساکو

شرکت ژرفانور پویا  سازنده ی استبلایزر های ساکو است که این استابلایزر ها دارای یک سال گارانتی تعویض هستندو تثبیت کننده های ساکو مناسب برای استفاده در آپارتمان های بزرگ و کوچک است بسیار مناسب هستند و در برابر نواسانات برق شهری و صاعقه از لوازم برقی محافظت می کند. استابلایزر های سایکو در ورودی های خود مجهز به فیلتر نویز گیر است که نویزهای  دارای طول موج زیاد را از بین می برد.

استابلایزر پرسو

از  دیگر های سازنده های استابلایزر می توان به شرکت  صنایع پرسو الکترونیک اشاره کرد این شرکت استابلایزر های خود را با سیم پیچ کاملا مسی و رله ای وارد بازار می کند که ولتاژ خروجی را بدون نوسان به دستگاه های الکتریکی منتقل می کند.

استابلایزر پرنیک

تثبیت کننده های پرنیک که توسط شرکت ریز پردازان مدار سبز تولید می شود در دو نوع تک فاز و سه فاز  در مدل های متنوع به بازار عرضه می کند این دستگاه ها دارای  صفحه نمایشگر دیجیتال، سه پله افزایش ولتاژ و یک پله کاهش ولتاژ بوده  و مقدار حساسیت آن با شرایط برق ورودی قابل تنظیم است.

استابلایزر ایرانی

استابلایزر سارا

یکی از خوش نام ترین برند های سازنده ی استابلایزر،  گروه صنعتی سارا است این شرکت به برای محصولات خود سه سال گارانتی طلایی و ده سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است این استابلایزر ها مناسب برای استفاده در واحد های مسکونی بزرگ و پر مصرف و واحد های کوچک قابل استفاده است و کلیه لوازم برقی را در برابر نوسانات برق شهری محافظت می کند.

استابلایزر فاراتل

استابلایزر فارتل جزء بهترین برند های موجود در بازار ایران محسوب می شود این استابلایزر ها در دو نوع تک فاز و سه فاز به بازار معرفی شده است این دستگاه ها مناسب برای کنترل ولتاژ دستگاه شماست ودر برابر نویز ها و اختلالات برق از دستگاه های الکتریکی محافظت می کند و به سیستم اخطار و مدار تاخیر  مجهز است همچنین این دستگاه ها سه پریز ارت دار دارند. رله ای بودن این دستگاه ها باعث می شود تعمیر این دستگاه ها ارزان بوده و سرعت سوئیج این دستگاه بالا باشد.

استابلایزر فاران

یکی دیگر از تثبیت کننده های رله ای ساخت ایران استابلایزر فاران است این استبالایزر ها مجهز به سیستم تثبیت ولتاژ ، تنظیم کننده اتوماتیک ولتاژ، کنترل میکروپروسسوری، صفحه نمایش دیجیتال، ترانسفور ماتور داخلی، فیلتر محافظت کننده در برابر نویزها و اختلالات برق شهری است این نوع استابلایزر ها قابل استفاده در مراکز تجاری، بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی و لوازم خانگی است.

قیمت-استابلایزر-خانگی-1

قیمت استابلایزر خانگی

استابلایزر ها از کاربردی ترین وسیله ها در حفظ طول عمر مفید وسایل های برقی در برابر نوسانات جریان برق شهری است که با قرارگیری در مسیر جریان برق، از نوسان و پرش های پی در پی ولتاز جلوگیری می کند. این دستگاه ولتاز الکتریکی، جریان برق بی نوسان الکتریکی را برای لوازم برقی فراهم کرده و باعث ایجاد ثبات در برق شهری می شود.

استابلایزر های خانگی دستگاه هایی الکتریکی برای ایجاد ثبات در نوسانات ولتاژ های برق هستند که در پایانه های ورودی و خروجی ولتاز منبع، طراحی شده اند. مصرف این دستگاه پر کاربرد در لوازم برقی گران قیمت، بسیار حائز اهمیت بوده و در برابر ولتاژ بالا و ولتاژ پایین از  دستگاه منبع محافظت می کند که در انواع مدل و برند های معروف از جمله موارد بیان شده در زیر هستند.

استابلایزر آلجا

استابلایزر های آلجا (ALJA) تثبیت کننده ولتاژ برق برای دستگاه هایی با 220 ولت به صورت تک فاز و سه فاز توسط این شرکت طراحی و تولید می شوند. این دستگاه تثبیت ولتاز منبع، برای محافظت از تمامی لوازم برقی و صنعتی مناسب بوده و آسیب های پرش ناگهانی برق به منبع پیشگیری می کند که از مشخصات این ابزار می توان به جدول زیر اشاره کرد:

                                                          مشخصات استابلایزر آلجا ALJA

وزن استابلایزر آلجاتعداد پریزهای استابلایزر آلجاطول کابل استابلایزر آلجاتعداد فاز این استابلایزر هاامکانات چندراهی برق استابلایزر آلجاحداکثر جریان انتقالی استابلایزرحداکثر توان قابل پشتیبانی استابلایزرقیمت تقریبی استابلایزر آلجا
۱۴۵۰۰ گرمدو عدد۱.۲ مترتک فازارت۵۰۰۰ VA۵۰۰۰ وات آمپر3.400.000 میلیون تومان

قیمت-استابلایزر-خانگی-2

استابلایزر پرنیک

استابلایزر های پرنیک (PORNIK) دستگاه هایی پرکاربرد لرای لوازم برقی خانگی در دو نوع تک فاز و سه فاز هستند که توسط شرکت ریز پردازان مدار سبز طراحی و تولید می شوند. این نوع از استابلایزر ها در انواع مختلف در بازار موجود بوده و در توان های مختلف برای دستگاه هایی با ولتاز زیاد نیز کاربرد دارند که از مشخصات این ابزار می توان به جدول زیر اشاره کرد:

                                                            مشخصات استابلایزر پرنیک PORNIK

وزن استابلایزر های پرنیکتعداد پریزها در استابلایزر پرنیکطول کابل استابلایزر پرنیکتعداد فاز مشخص در این استابلایزر هاحداکثر جریان انتقالی استابلایزرحداکثر توان استابلایزر قابل پشتیبانیحداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان استابلایزر پرنیکقیمت تقریبی استابلایزر پرنیک
به  طور معمول


۳۱۰۰۰ گرم

فاقد پریز است۱.۵ متراکثر به صورت تک فاز۶۰ آمپر۱۴۰۰۰ ولت آمپر۲۷۰VA5.200.000 میلیون تومان

 استابلایزر سارا

این نوع از استابلایزر های گروه صنعتی برند سارا (SARA) برای جلوگیری از خرابی و کارکرد نامناسب لوازم برقی در برابر نوسانات برق شهری در سراسر کشور طراحی و توزیع می شوند که با ضمانت های چند سال ارائه می شوند. این شرکت در خط تولید اینورتر و یو پی اس نیز بوده و از مشخصاتی فنی این ابزار می توان به جدول ارائه شده در زیر اشاره کرد:

                                                              مشخصات استابلایزر سارا SARA  

وزن استابلایزر ساراتعداد پریزهای موجود در استابلایزر های ساراطول کابل استابلایزر های ساراامکانات چندراهی برق استابلایزرحداکثر جریان انتقالی استابلایزر ساراحداکثر توان قابل پشتیبانی استابلایزر های ساراولتاژ ورودی استابلایزر منبعحداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان استابلایزر ساراقیمت تقریبی استابلایزر سارا

۳۵۰۰ گرم 
چهار عدد۱.۶ متردکمه روشن و خاموش

 

۲.۵ آمپر۷۰۰ ولت آمپر

 

۱۶۵-۲۴۵V ولت۲۴۵ ولت2.194.500 میلیون تومان

 استابلایزر فاراتل

استابلایزر های فاراتل (FARATEL) همانند یو پی اس آفلاین از شناخته ترین منبع تثبیت ولتاز برق در بین عموم است که برای تمامی دستگاه ها و لوازم برقی خانگی مناسب بوده و از شوک ها و نوسان های ناگهانی برق که سبب آسیب رساندن به منبع اصلی می شود، محافظت و جلوگیری می کند.

قیمت-استابلایزر-خانگی-3

این سیستم از برند فاراتل از فیلتر نویز برخوردار بوده و تمامی معضل های برقی  که سبب اختلال در کارکرد صحیح ابزار می شود  را تشخیص و دفع می کند. استابلایزر فاراتل برقی عاری از هرگونه نوسان و پارازیت را برای استفاده دستگاه آماده کرده و سبب افزایش طول عمر مفید لوازم منبع می شود که از مشخصات این ابزار می توان به جدول زیر اشاره کرد:

                                                              مشخصات استابلایزر فاراتل FARATEL

وزن استابلایزر فاراتلتعداد پریزهای استابلایزر فاراتلطول کابل استابلایزر فاراتلحداکثر جریان انتقالی استابلایزر فاراتلحداکثر توان قابل پشتیبانی استابلایزر فاراتلویژگی های مقاومتی استابلایزر فاراتلولتاژ ورودی استابلایزر برند فاراتلحداکثر ولتاژ برای قطع شدن جریان استابلایزرقیمت تقریبی استابلایزر فاراتل

۵۸۰۰ گرم 
دو عدد۱.۶ متر۲.۵ آمپر۷۰۰ ولت آمپرمقاوم در برابر گرد و غبار۱۶۵-۲۴۵V ولت۲۴۵ ولت6.900.000 میلیون تومان

 استابلایزر گلداستار

استابلایزرهای رله ای گلد استار (Stabilizer GOLD STAR) سیستم محافظ لوازم برقی در برابر ناهنجاری های برق شهری است که می تواند به راحتی ولتاژ کم را به زیاد و یا حتی زیاد را به ولتاز کم تبدیل کند. در این دستگاه منبع محافظ، انرژی الکتریکی از طریق دو یا چند سیم رکتیفایر به وسیله القای الکتریکی، از یک مدار به  یک مدار دیگر تبدیل شود.

این استابلایزر ولتاز به طور معمول دستگاه الکترونیکی است که ناهنجاری های برق را تنظیم کرده و از بروز آسیب های جدی به دستگاه یا لوازم برقی جلوگیری می کند. این سیستم ها بیشتر به صورت تک فاز تولید می شوند که از مشخصات آن می توان به جدول ارائه شده در زیر اشاره  کرد:

                                                                مشخصات استابلایزر گلداستار GOLD STAR

وزن استابلایزر گلداستارتعداد پریزهای استابلایزرطول کابل استابلایزر گلداستارتعداد فاز این استابلایزرتوضیحات نشانگر LED استابلایزر گلداستارحداکثر جریان انتقالیحداکثر توان قابل پشتیبانی استابلایزر گلداستارولتاژ ورودی استابلایزر گلداستارقیمت تقریبی استابلایزر گلداستار
۷۰۰۰ گرمدر حالت کلی سه عدد
150 سانتیمتر 
به صورت تک فازنمایشگر LCD استابلایزر واریاک حلقوی۶ (A)۱.۵ (kVA)۲۶۰ ~ ۱۴۰ (V) ولت48.400.000 میلیون تومان

 استابلایزر ماتا

استابلایزر های برند ماتا (MATA)  از استابلایزرهای رله ای برای لوازم برقی خانگی هستند که با ولتاژ های کم و مناسب با سیستم های ضعیف طراحی و تولید می شوند. در داخل این نوع  از سیستم ها مدار هایی الکتریکی وجود دارند که بر خلاف محافظ های خود منبع، از ولتا های نامیزان جلوگیری می کند و از مشخصات این سیستم ها می  توان به جدول زیر اشاره کرد:

                                                                    مشخصات استابلایزر ماتا MATA

وزن استابلایزر ماتاتعداد پریزهای استابلایزرطول کابل استابلایزر ماتاتعداد فاز استابلایزرقیمت تقریبی استابلایزر ماتا
۸۱۷۰ گرم
دو عدد
170 سانتیمتر
تک فاز
2.500.000 میلیون تومان

 شما می توانید در هنگام خرید استابلار ایرانی با مشاوران ما در شرکت تسلا تماس بگیرید و مشاوره رایگان دربافت کنید.

همچنین اگر فصد خرید استابلایزر ایرانی و خارجی را دارید کلیک کنید.

[cat_ehm]