باتری یو پی اس ایتالیا

در حال نمایش 1–24 از 25 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


ایتالیا یکی از کشورهایی است که در بیش از 100 سال است در صنعت باتری سازی فعالیت دارد و شرکت باتری سازی فیام با سابقه ی بیش از 80 سال تولید در زمینه باتری یکی از بزرگترین تولید کنندگان باتری در جهان هستند این شرکت بیش تر 45 درصد نیاز بازار را تامین می کند.
شرکت فیام کار خود را با ساخت باتری های خودرو و موتور آغاز کرد و تا کنون به تولید باتری های موتور و خودرو ادامه می دهد به طوری که باتری مورد نیاز برند هایی مانند: بی‌ام‌وی، کاوازکی و … فیام صنعت تولید می کند. شرکت فیام عرضه کننده ی انواع مختلف باتری برای استفاده  در یو پی اس ها و صنایع مختلف است این شرکت توانسته سهم عمده ای از بازار را به دست بگیرد.

فعالیت های بین الملی فیام

این شرکت بیش از 20 شعبه ی تجاری و فنی در کشور های ایتالیا، آلمان، اسلواکی، ایالات متحده ی آمریکا، اسپانیا، انگلستان، فرانسه، ژاپن، کره، مالزی، چین و استرالیا دارد همچنین این شرکت یک شبکه ی بسیار گسترده فروش و واردکنندگان با بیش از هزار کارمند در اختیار دارد.
کیفیت بسیار بالا، طول عمر زیاد و هزینه های کم نگه داری محصولات شرکت باتری سازی فیام باعث شده صاحبان صنایع و نیازمندان به باتری های یو پی اس باتری های خود را از این شرکت تهیه کنند این شرکت خوش نام  در ایران نیز بازار فروش بسیار بالایی دارند.

فن آوری شرکت فیام

فن آوری تولید باتری در خط تولید باتری های شرکت فیام در طول سال ها به تدریج پیشرفت کرد و بهینه سازی شد نیاز های مانند تکنولوژی AMG را برطرف کنند. محصولات مبتنی بر فناوری های جدید در ساخت باتری های فیام استفاده می شود که کارایی محصول را حتی در شرایط بحرانی حفظ می کند.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع تجهیزات یو پی اس، باتری های یو پی اس و دستگاه یو پی اس را با کیفیت بالا  و قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی تسلا تهیه نمایید.

همچنین تسلا محصولات و لوازم خود را به صورت مستقیم و بدون هیچ گونه واسطه گری به مشتریان خود عرضه می کند و مشتریان ما دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند.

شما می توانید در هنگام خرید باتری یو پی اس، تجهیزات یو پی اس و دستگاه یو پی اس  با مشاوران ما در  شرکت تسلا تماس بگیرید و مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا (02188312456 / 02188861253).

[cat_ehm]