خرید و قیمت انواع یو پی اس آلجا نمایندگی رسمی شرکت آلجا و متعلقات آلجا

یو پی اس آلجا

نمایش 11 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


شرکت آمایش لوازم جانبی الکترونیک و صنعت با نام اختصاری آلجا در سال 1382 و با هدف تولید محصولات بسیار با کیفیت برقی ائم از یو پی اس، استابلایزر، باتری وارد عرصه صنعت ایران شد.

یو پی اس آلجا

یو پی اس آلجا

یو پی اس های آلجا از کیفیت و تنوع قابل ملاحضع ای برخوردار است و برای هر نوع کاربردی دامنه وسیعی از انتخابها را چه نظر مشخصات فنی و چه از نظر قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

یو پی اس های این شرکت در گروه های آنلاین، لاین اینتراکتیو و مودولار قبلا تقسیم بندی است.

از نقطه نظر توان نامی یو پی اس نیز یو پی اس های با توان 500 تا 2000 ولت آمپر لاین اینتر اکتیو و توانهای بالاتر در حوزه آنلاین را تولید میکند.

همچنین این شرکت یو پی اس های سه فاز را در دو نوع سه فاز -تک فاز و سه فاز -سه فاز در توانهای بالا و هم مطابق سفارش مشتری تولید میکند.

یو پی اس آلجا

نحوه سفارش محصولات آلجا

آلجا از جمله شرکتهای توانمد در حوزه یو پی اس است و خدمات و مشاوره فنی قبل از خرید را نیز ارائه میدهد. به این وسیله تنها کافی است توان مصرفی مجموع لوازم برقی خود را به آنها اعلام کنید تا بهترین و البته مناسبترین یو پی اس ها را به شما معرفی کنند.

چرا یو پی اس آلجا ؟

جون یو پی اس آلجا از بهترین ها در بین رقیبان خود می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و علاوه بر ان تمامی مدل های یو پی اس های روز دنیا را تولید می کند مانند یو پی اس لاین اینتراکتیو / یو پی اس آنلاین / و آفلاین ، شرکت الجا تمامی این یو پی اس ها را تولید کرده و به بازار با قیمت مناسب عرضه می کند . اگر می خواهید انتخابی درست داشته باشید و به کار خود اهمیت می دهید پس باید الجا را انتخاب کنید .

یو پی اس آلجا

انواع مدل های یو پی اس های الجا

 • یو پی اس آنلاین آلجا ۳ فاز به ۳ فاز ترانس دار
 • یو پی اس آنلاین آلجا ۳ فاز به ۳ فاز ترانس دار سری FR-33
 • یو پی اس آنلاین آلجا ۳ فاز به ۳ فاز فرکانس بالا سری MR
 • یو پی اس آنلاین آلجا ۳ فاز به تک فاز ترانس دار سری AJ-200
 • یو پی اس آنلاین آلجا ۳ فاز به تک فاز ترانس دار سری FR-31
 • یو پی اس آنلاین آلجا ۳ فاز به تک فاز فرکانس بالا سری KR-31
 • یو پی اس آنلاین آلجا تک فاز ترانس دار سری FR-11
 • یو پی اس آنلاین آلجا تک فاز فرکانس بالا سری KR-11
 • یو پی اس آنلاین آلجا تک فاز فرکانس بالا سری KR-RM 
 • یو پی اس لاین اینتراکتیو آلجا سری KI با توان ۱ تا ۵ کاوا
 • یو پی اس لاین اینتراکتیو آلجا سری LCD با توان ۵۰۰VA

انواع یو پی اس

انواع این ابزار الکترونیکی عبارت می باشند از:

 1. یو پی اس آفلاین یا Off line UPS
 2. یو پی اس آنلاین یا On line UPS
 3. یو پی اس اینتراکتیو یا Line Interactive UPS

یو پی اس آفلاین یا  Off line UPS

این نوع از یو پی اس ها ، در موقع قطع شدن جریان برق ، در مدار فعال می گردند.

یو پی اس آنلاین یا  On line UPS

وظیفه این نوع یو پی اس نیز این است که با اصلاح کردن ولتاژ ورودی یا همان تثبیت ورودی از نویز، خروجی صحیحی را به بار مصرفی منتقل کند . لذا معمولا خروجی بواسطه این نوع یو پی اس ها تامین می شود.

یو پی اس اینتراکتیو یا  Line Interactive UPS

وظیفه این نوع از یو پی اس ها این است که خروجی AC بی اختلالات ورودی را مهیا نماید و این یعنی در مواقع عادی ، ورودی را بواسطه حالت بایپس به ترانسفورماتور منتقل بنماید که در این حالت ،  ترانسفورماتور در حقیقت حکم شارژر را خواهد داشت.

استانداردهای آلجا :

استاندارد های بین المللی ای همچون  TLC-UL-KC-TUV-CE از مهم ترین گواهینامه ها و استاندارد های کسب شده توسط این برند برای محصولات خود می باشد.

بررسی توان مورد نیاز و توان مصرفی :

در هنگام خرید خرید یو پی اس های آلجا، مهم ترین نکته این است که توان مصرفی تمام دستگاه‌هایی را قرار است که آنان را به یو پی اس وصل کنید را از ابتدا محاسبه کنید. این، همان موردی است که ضروری است پیش از خرید یو پی اس از هر برندی عمل کنید. برای این امر، توان مصرفی تمام دستگاه‌ها را یادداشت و با هم جمع نمایید.

با هدف یافتن توان مصرفی، کافی است تا روی دستگاه یا جعبه اش را بررسی نمایید. این توان مصرفی توسط وات نشان داده می‌شود. چنانچه این عدد را پیدا ننمودید، لازم است تا جریان ورودی دستگاه را که با عنوان A نشان داده می‌شود را در مقدار ولتاژ دستگاه ضرب نموده تا در نهایت، توان مصرفی دستگاه را بیابید.

بعد از یافتن توان مصرفی تجهیزات، ضروری است تا توان یو پی اسی خربداری شده، از مجموع توان مصرفی دستگاه‌های مصرف کننده بیشتر باشد.  در یو پی اس های آلجا، در حالت کلی، توانی در حدود ۱٫۲۵ برابر توان تجهیزات مصرفی انتخاب می شود، چراکه این مورد سبب افزایش عمر یو پی اس می ‌شود.

به علاوه اینکه این کار سبب می‌شود تا در صورت تغییر جزئی در دستگاه‌های مصرف کننده، تغییر منبع تغذیه بی وقفه نیز ضروری نباشد.

یو پی اس آلجا

ویژگی‌ های برتر یو پی اس آلجا

یو پی اس آلجا با ویژگی‌ های برتر خود، انتخابی عالی برای تأمین برق پایدار است. برخی از ویژگی‌ های برجسته یو پی اس آلجا عبارتند از:

 • توان خروجی بالا و قابلیت تأمین برق به تجهیزات بزرگ و حساس
 • طراحی مدرن و کاربر پسند
 • پشتیبانی از شبکه برق و اتصال به آن برای شارژ
 • حفاظت در برابر نوسانات و اتصال کوتاه
 • صدای کم در حالت عملکرد

مزایای استفاده از یو پی اس آلجا

استفاده از یو پی اس آلجا برای تأمین برق پایدار دارای مزایای فراوانی است. برخی از این مزایا عبارتند از:

 • حفاظت از تجهیزات الکترونیکی در برابر نوسانات و قطعی برق
 • حفظ عملکرد مداوم و بدون وقفه تجهیزات الکترونیکی
 • افزایش عمر مفید تجهیزات
 • حفظ داده‌ها و اطلاعات در صورت قطعی برق

نصب و راه‌اندازی یو پی اس آلجا

اگر دستورالعمل های مربوطه را با دقت بخوانید می توانید به راحتی  یو پی اس را نصب و راه اندازی کنید و به اسفاده از آن بپردازید.

نکات مهم در خرید یو پی اس آلجا

هنگام خرید یو پی اس آلجا، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • توان خروجی: مطمئن شوید که توان خروجی یو پی اس آلجا برای تأمین برق به تجهیزات مورد نیاز شما کافی است.
 • انتخاب مدل مناسب: با توجه به نیازهای خود، مدل مناسب یو پی اس آلجا را انتخاب کنید. برای خانه‌ها و دفاتر کوچک، مدل‌های کوچکتر و برای صنایع و کارخانجات، مدل‌های بزرگتر را در نظر بگیرید.
 • گارانتی و خدمات پس از فروش: مطمئن شوید که یو پی اس آلجا دارای گارانتی قابل قبول و خدمات پس از فروش مطمئنی است.

یو پی اس آلجا

نگهداری و تعمیرات یو پی اس آلجا

برای حفظ عملکرد بهتر و طول عمر یو پی اس آلجا، نگهداری و تعمیرات دوره‌ای ضروری است.کسب اطلاعات مورد نیاز در مورد نگهداری، تعویض قطعات و چک کردن عملکرد سیستم، می‌تواند به حفظ کارایی یو پی اس کمک کند.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

نظرات مشتریان

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *