خرید و قیمت انواع یو پی اس آلجا نمایندگی رسمی شرکت آلجا و متعلقات آلجا

یو پی اس آلجا

نمایش 11 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


شرکت آمایش لوازم جانبی الکترونیک و صنعت با نام اختصاری آلجا در سال 1382 و با هدف تولید محصولات بسیار با کیفیت برقی ائم از یو پی اس، استابلایزر، باتری وارد عرصه صنعت ایران شد.

یو پی اس آلجا

یو پی اس آلجا

یو پی اس های آلجا از کیفیت و تنوع قابل ملاحضع ای برخوردار است و برای هر نوع کاربردی دامنه وسیعی از انتخابها را چه نظر مشخصات فنی و چه از نظر قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

یو پی اس های این شرکت در گروه های آنلاین، لاین اینتراکتیو و مودولار قبلا تقسیم بندی است.

از نقطه نظر توان نامی یو پی اس نیز یو پی اس های با توان 500 تا 2000 ولت آمپر لاین اینتر اکتیو و توانهای بالاتر در حوزه آنلاین را تولید میکند.

همچنین این شرکت یو پی اس های سه فاز را در دو نوع سه فاز -تک فاز و سه فاز -سه فاز در توانهای بالا و هم مطابق سفارش مشتری تولید میکند.

یو پی اس آلجا

نحوه سفارش محصولات آلجا

آلجا از جمله شرکتهای توانمد در حوزه یو پی اس است و خدمات و مشاوره فنی قبل از خرید را نیز ارائه میدهد. به این وسیله تنها کافی است توان مصرفی مجموع لوازم برقی خود را به آنها اعلام کنید تا بهترین و البته مناسبترین یو پی اس ها را به شما معرفی کنند.

چرا یو پی اس آلجا ؟

جون یو پی اس آلجا از بهترین ها در بین رقیبان خود می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و علاوه بر ان تمامی مدل های یو پی اس های روز دنیا را تولید می کند مانند یو پی اس لاین اینتراکتیو / یو پی اس آنلاین / و آفلاین ، شرکت الجا تمامی این یو پی اس ها را تولید کرده و به بازار با قیمت مناسب عرضه می کند . اگر می خواهید انتخابی درست داشته باشید و به کار خود اهمیت می دهید پس باید الجا را انتخاب کنید .

یو پی اس آلجا

انواع مدل های یو پی اس های الجا

 • یو پی اس آنلاین آلجا ۳ فاز به ۳ فاز ترانس دار
 • یو پی اس آنلاین آلجا ۳ فاز به ۳ فاز ترانس دار سری FR-33
 • یو پی اس آنلاین آلجا ۳ فاز به ۳ فاز فرکانس بالا سری MR
 • یو پی اس آنلاین آلجا ۳ فاز به تک فاز ترانس دار سری AJ-200
 • یو پی اس آنلاین آلجا ۳ فاز به تک فاز ترانس دار سری FR-31
 • یو پی اس آنلاین آلجا ۳ فاز به تک فاز فرکانس بالا سری KR-31
 • یو پی اس آنلاین آلجا تک فاز ترانس دار سری FR-11
 • یو پی اس آنلاین آلجا تک فاز فرکانس بالا سری KR-11
 • یو پی اس آنلاین آلجا تک فاز فرکانس بالا سری KR-RM 
 • یو پی اس لاین اینتراکتیو آلجا سری KI با توان ۱ تا ۵ کاوا
 • یو پی اس لاین اینتراکتیو آلجا سری LCD با توان ۵۰۰VA

انواع یو پی اس

انواع این ابزار الکترونیکی عبارت می باشند از:

 1. یو پی اس آفلاین یا Off line UPS
 2. یو پی اس آنلاین یا On line UPS
 3. یو پی اس اینتراکتیو یا Line Interactive UPS

یو پی اس آفلاین یا  Off line UPS

این نوع از یو پی اس ها ، در موقع قطع شدن جریان برق ، در مدار فعال می گردند.

یو پی اس آنلاین یا  On line UPS

وظیفه این نوع یو پی اس نیز این است که با اصلاح کردن ولتاژ ورودی یا همان تثبیت ورودی از نویز، خروجی صحیحی را به بار مصرفی منتقل کند . لذا معمولا خروجی بواسطه این نوع یو پی اس ها تامین می شود.

یو پی اس اینتراکتیو یا  Line Interactive UPS

وظیفه این نوع از یو پی اس ها این است که خروجی AC بی اختلالات ورودی را مهیا نماید و این یعنی در مواقع عادی ، ورودی را بواسطه حالت بایپس به ترانسفورماتور منتقل بنماید که در این حالت ،  ترانسفورماتور در حقیقت حکم شارژر را خواهد داشت.

استانداردهای آلجا :

استاندارد های بین المللی ای همچون  TLC-UL-KC-TUV-CE از مهم ترین گواهینامه ها و استاندارد های کسب شده توسط این برند برای محصولات خود می باشد.

بررسی توان مورد نیاز و توان مصرفی :

در هنگام خرید خرید یو پی اس های آلجا، مهم ترین نکته این است که توان مصرفی تمام دستگاه‌هایی را قرار است که آنان را به یو پی اس وصل کنید را از ابتدا محاسبه کنید. این، همان موردی است که ضروری است پیش از خرید یو پی اس از هر برندی عمل کنید. برای این امر، توان مصرفی تمام دستگاه‌ها را یادداشت و با هم جمع نمایید.

با هدف یافتن توان مصرفی، کافی است تا روی دستگاه یا جعبه اش را بررسی نمایید. این توان مصرفی توسط وات نشان داده می‌شود. چنانچه این عدد را پیدا ننمودید، لازم است تا جریان ورودی دستگاه را که با عنوان A نشان داده می‌شود را در مقدار ولتاژ دستگاه ضرب نموده تا در نهایت، توان مصرفی دستگاه را بیابید.

بعد از یافتن توان مصرفی تجهیزات، ضروری است تا توان یو پی اسی خربداری شده، از مجموع توان مصرفی دستگاه‌های مصرف کننده بیشتر باشد.  در یو پی اس های آلجا، در حالت کلی، توانی در حدود ۱٫۲۵ برابر توان تجهیزات مصرفی انتخاب می شود، چراکه این مورد سبب افزایش عمر یو پی اس می ‌شود.

به علاوه اینکه این کار سبب می‌شود تا در صورت تغییر جزئی در دستگاه‌های مصرف کننده، تغییر منبع تغذیه بی وقفه نیز ضروری نباشد.

یو پی اس آلجا

ویژگی‌ های برتر یو پی اس آلجا

یو پی اس آلجا با ویژگی‌ های برتر خود، انتخابی عالی برای تأمین برق پایدار است. برخی از ویژگی‌ های برجسته یو پی اس آلجا عبارتند از:

 • توان خروجی بالا و قابلیت تأمین برق به تجهیزات بزرگ و حساس
 • طراحی مدرن و کاربر پسند
 • پشتیبانی از شبکه برق و اتصال به آن برای شارژ
 • حفاظت در برابر نوسانات و اتصال کوتاه
 • صدای کم در حالت عملکرد

مزایای استفاده از یو پی اس آلجا

استفاده از یو پی اس آلجا برای تأمین برق پایدار دارای مزایای فراوانی است. برخی از این مزایا عبارتند از:

 • حفاظت از تجهیزات الکترونیکی در برابر نوسانات و قطعی برق
 • حفظ عملکرد مداوم و بدون وقفه تجهیزات الکترونیکی
 • افزایش عمر مفید تجهیزات
 • حفظ داده‌ها و اطلاعات در صورت قطعی برق

نصب و راه‌اندازی یو پی اس آلجا

اگر دستورالعمل های مربوطه را با دقت بخوانید می توانید به راحتی  یو پی اس را نصب و راه اندازی کنید و به اسفاده از آن بپردازید.

نکات مهم در خرید یو پی اس آلجا

هنگام خرید یو پی اس آلجا، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • توان خروجی: مطمئن شوید که توان خروجی یو پی اس آلجا برای تأمین برق به تجهیزات مورد نیاز شما کافی است.
 • انتخاب مدل مناسب: با توجه به نیازهای خود، مدل مناسب یو پی اس آلجا را انتخاب کنید. برای خانه‌ها و دفاتر کوچک، مدل‌های کوچکتر و برای صنایع و کارخانجات، مدل‌های بزرگتر را در نظر بگیرید.
 • گارانتی و خدمات پس از فروش: مطمئن شوید که یو پی اس آلجا دارای گارانتی قابل قبول و خدمات پس از فروش مطمئنی است.

یو پی اس آلجا

نگهداری و تعمیرات یو پی اس آلجا

برای حفظ عملکرد بهتر و طول عمر یو پی اس آلجا، نگهداری و تعمیرات دوره‌ای ضروری است.کسب اطلاعات مورد نیاز در مورد نگهداری، تعویض قطعات و چک کردن عملکرد سیستم، می‌تواند به حفظ کارایی یو پی اس کمک کند.

قیمت یو پی اس آلجا

یو پی اس آلجا با اختصار (ALJA) یک منبع تغذیه الکترونیکی برق است که وظیفه اصلی آن تامبین بدون وقفه برق و توان مورد نیاز بار مصرفی بوده و نقش بزرگی را در دستگاه های حساس ایفا می کتد. این سیستم بین برق شهر و دستگاه مصرف کننده قرار گرفته و که علاوه بر تثبیت و تنظیم برق شهر شبکه ای، مانع از نفوذ نویز و اختلال شبکه در تجهیزات حساس  مصرف کننده می شود.

یو پی اس ها با قیمت های متغیر نسبت به نوسانات قیمت بازار به صورت به روز تهیه می شوند. لیست زیر قیمت های بروز از چند نوع  یو پی اس آلجا است:

نوع یو پی اسظرفیت یو پی اسقیمت به روز یو پی اس
یو پی اس آلجا مدل PSC-1110 L  آنلاین باتری اکسترنالتوان 10 KAV53.500.000 تومان
یو پی اس آلجا مدل KR-1101 L آنلاین باتری اکسترنالتوان 10 KAV53.400.000 تومان
یو پی اس آلجا مدل KR-3000 L آنلاین باتری اکسترنالتوان 3000VA21.000.000
یو پی اس آلجا  مدل PSK-2000 L مدل آنلاین باتری اکسترنال1000VA12.050.000

شرکت آلجا

با افزایش قطعی قیمت شرکت های زیادی در زمینه تامین برق بدون وقفه شروع به فعالیت کردند که یکی از این شرکت ها، شرکت لوازم جانبی الکترونیک صنعت روز با نام اختصاری آلجا بود که در سال 1382 به فعالیت خود شروع کرد. این شرکت با هدف تامین لوازم و تجهیزات جانبی مورد نیاز برای صنایع کشور ساخته شده است.

در نهایت به صورت تخصصی در زمینه تجهیزات برق بدون وقفه (UPS) استابلایزر ها (Stabilizer) فعالیت خود را گسترش داد و در این راستا با تلاش های بسیار خود در بکارگیری برترین تکنولوژی های روز دنیا در سراسر کشور شناخته شده است. شرکت آلجا در حال حاضر با نمایندگی های رسمی و انحصاری فروش آمادگی های خود را در جهت تامین تجهیزات نشان داده است.

 

یو-پی-اس-آلجا-ساخت-کدام-کشور-است؟

یو پی اس آلجا ساخت کدام کشور است؟

شرکت آمایش لوازم جانبی الکترونیک و صنعت روز با نام مخفف آلجا برگزیده است که که یکی از شرکت های ایرانی فعال در تولید تجهیزات برقی از جمله ups است و همچنین تجهیزات گوناگونی نظیر اینورتر، استابلایزر و نوسان گیر برق در انواع مدل های عرضه شده در زیر تولید و عرضه می کند.

یو پی اس آنلاین آلجا

یو پی اس های آنلاین، دستگاهی برای تامین برق از طریق مدار یکسو کننده و اینورتر حتی در زمان دسترسی به برق AC است که در مقابل یک یو پی اس آفلاین، برق متناوب را به طور مستقیم به مدار بار در صورت دسترس بودن برق تامین می کند که از انواع این یو پی اس ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  یو پی اس 1 کاوا آنلاین پاورترونیکس
 • یو پی اس 10 کاوا آنلاین پاورترونیکس
 • یو پی اس 120 کاوا آنلاین پاورترونیکس
 • یو پی اس 3 کاوا آنلاین پاورترونیکس
 • یو پی اس 30 کاوا آنلاین پاورترونیکس

یو پی اس آفلاین الجا

دستگاه تامین برق برای تجهیزاتی از قبیل رایانه های شخصی، دوربین های مداربسته، دزدگیر و سیستم های هوشمند یا BMS است که در توان های پایین ساخته و تولید می شوند. این یو پی اس توان خود را به بار AC بار خروجی تغذیه کرده و از طریق خط اصلی مدار کنترل کننده و یکسو کننده را شارژ می کند.

یو پی اس لاین اینتراکتیو آلجا

تعامل خطی یا یو پی اس لاین اینتراکتیو با نگه داشتن اینورتر فعال، مسیر جریان مستقیم باتری را از حالت شارژ عادی به جریان تغذیه با از دست دادن برق هدایت می کند. در این طراحی هوشمند اینورتر برق باتری را به ولتاژ AC تبدیل می کند.

تعمیرات-یو-پی-اس-آلجا

تعمیرات یو پی اس آلجا

یکی از برند های ارائه دهنده تجهیزات برقی و یو پی اس ها در ایران از برند آلجا است که با اختصار ALJA محصولات مهم مورد نیاز کشور را تولید می کند. در هنگام بروز مشکل در این یو پی اس ها ابتدا نوع و گروه یو پی اس را دانسته و بعد به تعمیر سیستم خود بپردازید.

نگهداری صحیح از منبع تغذیه برق و سرویس ههای به موقع یک قدم موثر در جلوگیری از آسیب ها و مشکل می تواند باشد که از مشکلات احتمالی در یو پی اس های آلجا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشکل در عدم کارکرد صحیح فن یو پی اس
 • شارژ نشدن و مشکلات باتری
 • کثیف بودن فیلتر های هوا
 • مشکل در خازن ها
 • مشکلات پاور
 • مشکلات مربوط به برد ها
 • اتصالات در دستگاه یو پی اس
 • مشکلات منبع تغذیه

برای عیب یابی و تعمیر یو پی اس ها می توانید از نمایندگی ها معتبر شرکت آلجا راهنمایی گرفته با خیال راحت تعمیر سیتم های خودتان را به آن ها بسپارید.

یو پی اس آلجا 2000

یو پی اس لاین اینتراکتیو آلجا با توان 2000 ولت آمپر در مدل kl-2000 است که ولتاژ های ورودی 220 ولت AC را با حداکثر 30 درصد نوسان دریافت می کند. در خروجی مقدار 220 ولت با نهایت دو درصد نوسان برای برای مصرف کننده فراهم می کند که در شکل موجی سینوسی است.

از موارد مهم دیگر فرکانس است که بسیار اهمیت داشته و ز فرکانس برق شهری در ایران 50HZ است. این یو پی اس با کاربری بسیار آسان در آیفون ها تصویری، صوتی، درب پارکینگ ها، کامپیوتر و لوازم جانبی مثل مودم ها یا باتری شارژر موبایل یا چراغ های کم مصرف مورد استفاده قرار می گیرند.

از مشخصات فنی و مزایا این یو پی اس های آلجا 2000 می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای سیستم مدیریت پیشرفته باتری
 • دارای نرم افزار قدرتمند مدیریت یو پی اس
 • دارای نمایشگر ال سی دی (LCD)
 • سیستم های تثبیت کننده ولتاژ خروجی
 • دارای سیستم فیلترینگ

منبع تغذیه برق 2000 از سیستم کنترل اسمارت دیجیتالی و سیستم تثبیت کننده با ولتاژ خروجی بهزه مند  است که قابلیت راه اندازی بدون برق شهری با راه انداز خودکار در زمان بازگشت برق را داشته و حفاظت تمام اتوماتیک را به عهدا دارد.

یو-پی-اس-آلجا-2000

حفاظت از بار های متصل  به یو پی اس در مقابل رعد و برق و افزایش ناگهانی ولتاژ بر عهده منبع تغذیه برق بوده در ولتاژ های خروجی خارج از محدوده فرکانس برق ورودی را قطع می کند.  

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

[cat_ehm]