باتری یو پی اس تایگر (Tiger)

نمایش 10 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


باتری یو پی اس تایگر (Tiger) : برای تهیه‌ی باتری یو پی اس مناسب، که بخش اساسی هر یو پی اس است، باید دقت فراوانی به خرج داد. بهترین انتخاب، انتخابی است که هم اقتصادی باشد و هم با کیفیت. البته مقصود از اقتصادی بودن، مقرون به صرفه بودن است که در آن فقط هزینه‌ی خرید اهمیت ندارد و باید هزینه‌های نگهداری و تعمیرات آینده، و حتی طول عمر باتری را در نظر گرفت. با توجه به این ویژگی و کارایی مورد انتظار از باتری یو پی اس، می‌توانید باتری مناسب را انتخاب کنید. یکی از تولیدکنندگان باسابقه و مشهور باتری یو پی اس، شرکت تایگر است.

باتری یو پی اس تایگر (Tiger)

معرفی شرکت تایگر

شرکت آسیایی تایگر در سال 1973 برای نخستین بار فعالیت خود را آغاز کرد. کارخانه‌ی تولید محصولات تایگر در کره‌ی جنوبی فعالیت می‌کند و این کمپانی در همین کشور ثبت شده است. در ابتدا باتری‌های یو پی اس در خط تولید این کارخانه به تولید نمی‌رسید. هرچند که در میان محصولات اولیه‌ی آن تولید باتری‌های مناسب وسایل نقلیه دیده می‌شود و کمپانی کار خود را با باتری‌ها آغاز کرده است.

8 سال بعد از راه‌اندازی و به ثبت رسیدن، کمپانی کره‌ای تایگر، اقدام به طراحی و تولید انبوه باتری‌های یوپی اس کرد. در ابتدای کار تنوع محصولات مناسب یو پی اس در این کمپانی اندک بود؛ اما با گذر زمان انواع گوناگون با کاربردهای متفاوت یک به یک وارد خط تولید تایگر شدند. این باتری‌ها پس از مدت کوتاهی، استانداردهای بین‌المللی متعددی را کسب کردند و وارد بازارهای جهانی شدند.

با گذشت چیزی در حدود 40 سال از آغاز تولید باتری‌های یو پی اس در این کمپانی، کیفیت باتری‌های این شرکت در حد متوسط باقی مانده است. البته این باتری‌ها عمر زیادی دارند و می‌توانند در کارایی‌های سبک بسیار عالی عمل کنند. البته این شرکت طراحی و تولید باتری‌هایی با قدرت و کیفیت بیشتر را در دستور کار خود دارد و در سالیان آتی شاهد باتری‌های یو پی اس قوی‌تری از کمپانی تایگر خواهیم بود.

باتری یو پی اس تایگر (Tiger)

باتری‌های یو پی اسی که توسط برند تایگر به تولید می‌رسند، درحال حاضر به حدود 80 کشور در قاره‌های مختلف صادر می‌شوند. اگر قصد خرید یو پی اسی اقتصادی و در عین حال موثر را دارید، باتری‌های تایگر را به شما توصیه می‌کنیم.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

باتری یو پی اس تایگر (Tiger)

[cat_ehm]