یو پی اس سه فاز به تک فاز

در حال نمایش 1–24 از 66 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یو پی اس سه فاز منبع تامین  برق اظطراری است که مجهز به باتری بسیار قوی است که در زمان قطع برق و نوسانات برق شهری که بیش از مجاز است انرژی برق مورد نیاز وسایل الکتروکی را تامین می کند. یو پی اس های سه فاز در هنگام وجود برق شهری باتری خود را برای مواقع اظطراری شارژ می کند همچنین در هنگام وجود برق شهری اقدام به تثبیت ولتاژ برای مصرف کننده ها می کند.

از یو پی اس های سه فاز برای راه اندازی سیستم های برقی در کارگاه ها و صنایعی که از مصرف کننده های برق سه فاز هستند استفاده می کنند این گونه یو پی اس ها به نوسانات برق شهری بسیار حساس هستند.

یو پی اس های سه فاز صنعتی

در صنعت و کارگاه ها باید از یو پی اس های توان بالا استفاده کرد این نوع یو پی اس ها باعث می شود که دستگاه ها از ظرفیت مناسب و بهره وری بالا برخوردار شوند و در صورت  قطعی برق و ایجاد نوسانات نا پایدار یو پی اس های صنعتی به کمک دستگاه های صنعتی می آیند.

یو پی اس های صنعتی به این صورت عمل می کنند که برق سه فاز را در باتری های خود ذخیره می کنند و دوباره آن را به خروجی سه فاز استاندارد تبدیل می کنند، همچنین در هنگام شارژ نیز ولتاژ را برای استفاده مصرف کننده شارژ می کنند.
یو پی اس های صنعتی از تعداد بالایی باتری بهره مند هستند همچنین اندازه ی باتری های آن ها بزرگ تر و دارای پیچیدگی بیش تری نسبت به یو پی اس های دیگر است همچنین این باتری ها از جنس سیلد لید اسید است که به صورت ژله ای هستند و باعث افزایش راندمان ذخیره ی شیمیایی می شود.

چگونگی عملکرد یو پی اس های سه فاز

یو پی اس های صنعتی بازده بیشتری نسبت به یو پی اس های معمولی دارد این یو پی اس ها در زمان وجود برق شهری، AC تبدیل به DC می کند و به این روش باتری های خود را شارژ می کند. و در زمان قطعی برق سه فاز با خروجی 380 تا 400 ولت را تامین می کند.

مقایسه یو پی اس سه فاز و تک فاز

برای راه اندازی یو پی اس تک فاز فقط نیاز به یک سیم کشی ساده است و کار بسیار ساده ای است اما نصب یو پی اس سه فاز کار هر فردی نیست و نیازمند یک متخصص برق است همچنین در نصب یو پی اس سه فاز باید تمام توابع حتی ترتیب سه فاز ها را باید در نظر گرفت و در کابل کشی ها باید بسیار دقت کرد.

در هنگام خرید دستگاه یو پی اس به توان آن نیز توجه کنید زیرا توان مورد استفاده مصرف کننده بسیار مهم است و نقش مهمی دارد.

چناچه قصد خرید یو پی اس های سه فاز را داشتید می توانید با مشاوران ما در شرکت تسلا تماس گرفته و مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

[cat_ehm]