نا گفته های باتری های یو پی اس (ups) ژاپنی

باتری یو پی اس ژاپنی

نمایش 14 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


صنعت باتری سازی از صنایع رقابتی بوده و خواهد بود اما این کالای استراتژیک که در بیشتر کشور ها توسط ارتش تولید می شود در چند سال اخیر به دلیل پیشرفت تکنولوژی تحولات  بسیاری داشته است. شرکت های ژاپنی هم از این تحول و رقابت جا نمانده‌اند و روز به روز در حال پیشرفت در صنعت باتری سازی هستند. دولت ژاپن با همکاری شرکت های باتری در می سال 2018 به طور جدی روی تولید باتری های سیلد-اسید و لیتیوم-یون سرمایه گذاری کردند. این برنامه با همکاری دو شرکت پاناسونیک و یواسا فعالیت خود را آغاز کردند.

شرکت های تولید کننده باتری ژاپنی

در این بخش می خواهیم به معرفی دو شرکت پاناسونیک و یواسا که تولید کننده باتری ژاپنی هستند بپردازیم که باتری های یو پی ‌اس (ups) این دو شرکت در ایران و بازار جهانی فروش بالایی دارند و با کیفیت و ماندگاری بالایی که دارند رضایت بسیاری از خریداران باتری یو پی اس را به خود جلب کرده‌ است.

شرکت پاناسونیک

شرکت پاناسونیک در سال 1918 میلادی در ژاپن تاسیس شد و در زمینه های مختلفی تولید کالا های الکترونیکی فعالیت دارد به همین دلیل از لحاظ سبد محصولاتی دارای تنوع بالایی است. این شرکت در سال های اخیر با تولید باتری های یو پی اس (ups) توانسته با اتکا به نام تجاری و کیفیت بالای محصولات خود، مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است و باتری های پاناسونیک جزء محصولات درجه 1 بازار هستند

شرکت باتری سازی پاناسونیکی

مزیت های باتری های یو پی اس  پاناسونیک

از مزیت های باتری های این شرکت می توان به طول عمر بالای آن اشاره کرد که به بیش از 8 سال می رسند و دلیل بالا بودن طول عمر باتری های پاناسونیک رعایت تمام استاندارد ها و استفاده از مواد اولیه با کیفیت در ساخت باتری است.

باتری های یو پی اس پاناسونیک در دما های مختلف کارایی خود را از دست نمی دهند و با هر نوع آب و هوایی سازگار هستند همچنین این باتری ها ضد اشتعال، ضد سولفات و ضد انفجار هستند.

کاربرد های باتری یو پی اس پاناسونیک

باتری های یو پی اس پاناسونیک برای استفاده در موارد زیر کاربر دارند:

  • سیستم های مخابراتی
  • سیستم روشنایی اضطراری
  • سیستم های اطلاق حریق
  • تجهیزات اضطراری
  • تجهیزات نظامی
  • منابع تغذیه یو پی اس

شرکت یواسا

این شرکت در سال 1977 با پشتیبانی و سرمایه گذاری شرکت جنرال باتری (General battery) تاسیس شد و دو سال بعد یعنی در سال 1979 با تولید باتری های موتور سیکلت فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. این شرکت در تولید باتری های خود از مواد اولیه با کیفیتی استفاده کرده و تمام استاندارد های تولید باتری را رعایت می کند به همین توانسته در طول 40 سال اعتماد مشتریان بازار را به خود کسب کند.

در سال 2000 یواسا تولید باتری برای خودرو و موتور را متوقف کرد و این بخش را به شرکت اینرسیس سپرد و شرکت یواسا در ساخت باتری های یو پی اس متمرکز شد همچنین این شرکت در سال 2002 موفق به کسب استاندارد های بین الملی برای تولید باتری های یو پی اس شد و اما این شرکت در سال 2004 با شرکت استوریج ترکیب شد و شرکت جی‌اس یواسا تاسیس شد. امروزه این شرکت جزء یکی از قدتمند ترین سازنده های باتری یو پی اس و باتری پاور اسپرت است.

برای خرید باتری یو پی اس ژاپنی می توانید با مشاوران ما به طور رایگان تماس بگیرید. و خریدی مطمئن را، در تسلا تجربه کنید.

[cat_ehm]