خرید انواع یو پی اس های 2-3 کاوا/قیمت 2-3 kVA ups / تسلا

2 تا 3 کاوا (kVA)

در حال نمایش 1–24 از 101 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


 

UPS 3kVA (منابع تغذیه بدون وقفه) برای کوچکترین برنامه های حفاظت از برق، مانند پشتیبان گیری از یک کامپیوتر کوچک یا یک سیستم دوربین مدار بسته استفاده می شود  که این مجموعه از سیستم های یو پی اس 3 کیلو ولت آمپر (3000 VA) شامل یو پی اس  آنلاین و یو پی اس تعاملی خطی است که شما می توانید از سایت تسلا این نوع یو پی اس را تهیه کنید که این سیستم ها دارای اتصالات پلاگین هستند اما می توانند به صورت سفارشی برای نصب هارد سیمی عرضه شوند و با طیف وسیعی از زمان های اجرا طولانی در دسترس هستند.2 تا 3 کاوا (kVA)

اتصالات برق و بار اصلی یو پی اس 3000 VA

سیستم‌های موجود در مجموعه یو پی اس 3 کیلو ولت آمپر (3000 VA) شامل مدل‌هایی می‌شوند که برای اتصال پلاگین و اتصال سیمی سخت طراحی شده‌اند که مدل های پلاگین به یک سوکت صنعتی 16A نیاز دارند.

اندازه بسته الحاقی باتری

مقدار زمان اجرای باتری که یک یو پی اس می تواند فراهم کند به بار متصل بستگی دارد که وضعیت باتری از نظر میزان شارژ، سن و دمای محیط نیز می تواند بر میزان زمان پشتیبان گیری در دسترس تأثیر بگذارد.

تفاوت بین رک و برج 3kVA UPS (منبع برق بدون وقفه) چیست؟

یک یو پی اس رک 3 کیلو ولت آمپر به عنوان یک برج یک واحد مستقل در رک های سرور نصب می شود.

تفاوت بین یو پی اس 3kVA آنلاین و لاین اینتراکتیو چیست؟

به بیان ساده، یک یو پی اس آنلاین سطح حفاظتی بالاتری نسبت به یک UPS تعاملی با هزینه بالاتر ارائه می دهد.2 تا 3 کاوا (kVA)

زمان شارژ معمولی یو پی اس 3 کیلو ولت آمپر چقدر است؟

یک یو پی اس 3 کیلو ولت آمپر بین 4 الی 6 ساعت شارژ می شود.

زمان اجرا معمولی در بار کامل یک سیستم یو پی اس 3 کیلو ولت آمپر چقدر است؟

5 دقیقه با باتری های داخلی یو پی اس زمان اجرای یک یو پی اس 3 کیلو ولت آمپر است.

هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض باتری یو پی اس در یک یو پی اس 3 کیلو ولت آمپر (منبع برق اضطراری) است؟

به طور معمول باتری های UPS هر 5 سال یکبار نیاز به تعویض دارند، اما این بستگی به عوامل محیطی، مانند دمای محل نگهداری آنها دارد.

چند باتری 3kva ups نیاز دارد؟

یک باتری 12 ولت تنها چیزی است که برای رتبه بندی های برق کوچکتر مورد نیاز است، در حالی که باتری های بزرگتر به 24 ولت (2 باتری) یا 36 ولت (3 باتری) نیاز دارند.

UPS 2kVA (منابع تغذیه بدون وقفه) برای کوچکترین برنامه های حفاظت از برق، مانند پشتیبان گیری از یک کامپیوتر کوچک یا یک سیستم دوربین مدار بسته استفاده می شود.

تفاوت بین رک و برج 2kVA UPS (منبع برق بدون وقفه) چیست؟

یک یو پی اس رک 2 کیلو ولت آمپر به عنوان یک برج یک واحد مستقل در رک های سرور نصب می شود. برخی از سیستم های یو پی اس را می توان به عنوان یکی از این دو مورد استفاده کرد.

تفاوت بین یو پی اس 2kVA آنلاین و لاین اینتراکتیو چیست؟

به بیان ساده، یک یو پی اس آنلاین سطح حفاظتی بالاتری نسبت به یک UPS تعاملی با هزینه بالاتر ارائه می دهد.2 تا 3 کاوا (kVA)

زمان شارژ معمولی یو پی اس 2 کیلو ولت آمپر چقدر است؟

یک یو پی اس 2 کیلو ولت آمپر بین 4 الی 6 ساعت شارژ می شود

زمان اجرا معمولی در بار کامل یک سیستم UPS 2kVA چقدر است؟

از 4 دقیقه تا 30 دقیقه در باتری های داخلی یو پی اس، بسته به نوع یو پی اس که در نتیجه بسته های باتری اضافی UPS را می توان برای افزایش این مقدار اضافه کرد که  UPS 2kVA (منابع تغذیه بدون وقفه) برای برنامه های حفاظت از انرژی کوچکتر، مانند پشتیبان گیری از چند رایانه یا EPOS استفاده می شود و این بدان معنی است که آنها می توانند توسط صاحبان خانه، در دفاتر یا در فروشگاه ها استفاده شوند.

کلام آخر

در این مقاله به طور کامل اطلاعاتی در مورد یو پی اس هایی با توان مصرفی 2 کیلو ولت آمپر و 3 کیلو ولت آمپر دادیم و به سوالات احتمالی شما در این مورد پاسخی مناسب دادیم و شما می توانید انواع یو پی اس ،باتری های یو پی اس و استابلایزر و… را از سایت تسلا به قیمت مناسب تهیه کنید پس در نتیجه اگر از یو پی اس در محل کار و یا منزلتان برا ی محافظت از قطعی ناگهانی برق استفاده نکنید مطمئنا نوسانات جریان برق باعث سوخته شدن دستگاه های شما خواهد شد اگر نمی خواهید هزینه ی زیادی برای تجهیزات گران قیمت بکنید حتما یک یو پی اس تهیه کنید.

 

 

[cat_ehm]