باتری یو پی اس اکسید (Exide) و ویژگی های ان ها در انواع مدل های مختلف و با کیفیت بالا

باتری یو پی اس اکسید (Exide)

نمایش 8 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


شما نیز حتما متوجه نوسانات برق شده اید و حتی ممکن است گاهی خسارت هایی در این زمینه دیده باشید. یکی از راه حل های جلوگیری از نوسانات برق استفاده از باتری یو پی اس اکسید است که نوسانات برق را حذف کرده و جریانی ثابت را به دستگاه مصرف کننده می‌رساند.

همچنین اکسید با توجه به اینکه از صنعت یو پی اس برخوردار است، می‌تواند در شرایطی که جریان برق قطع می‌شود، تا مدت زمان معینی که به آن آمپرساعت می‌گویند به دستگاه مصرف کننده جریان برق ثابت برساند تا وقفه ای در کار دستگاه ایجاد نشود. آمپرساعت هر باتری با توجه به مقدار ولتاژ آن با باطری دیگر متفاوت است.

باتری یو پی اس اکسید (Exide)

اجزای داخلی باطری UPS اکسید

این باتری‌ها از یک تثبیت کننده ی جریان یا استابلایزر، شارژر، اینورتر و باطری های داخلی تشکیل شده اند. وظیفه‌ی تثبیت کننده ی جریان همانطور که از اسمش پیداست، ثابت کردن برق شهر در شرایطی است که ولتاژ آن کاهش یا افزایش ناگهانی داشته باشد.

مزایای استفاده از یو پی اس اکسید

 • نیاز به نگهداری در شرایط خاص ندارد و نگهداری از آن آسان است.
 • هیچگونه آلودگی صوتی ندارد.
 • اختلالات شبکه را حذف می‌نماید.
 • نویز و تشعشعات جریان متناوب برق شهر را حذف می‌کند.
 • در صورت قطع شدن برق، جریان ذخیره شده را در طی مدت زمان مشخصی به دستگاه مصرفی منتقل می‌کند.

باتری های قابل استفاده در یو پی اس

 • باطری لیتیوم
 • باطری سرب اسید
 • باتری نیکل-کادمیوم

باتری یو پی اس اکسید (Exide)

مکان نصب یو پی اس اکسید

 1. سیستم های متمرکز

در مکان هایی که بار الکتریکی به صورت متمرکز وجود دارد، یعنی تجهیزات الکترونیکی با مصرف برق بالا در یک مکان قرار دارند و امکان جداسازی آن ها از یکدیگر وجود ندارد، از یو پی اس هایی که توان بالایی (High-Power UPS) دارند، بطور متمرکز استفاده می‌گردد؛ از محاسن این روش، جمع بودن تمامی تجهیزات یو پی اس در یک محل است.

 1. سیستم های توزیع شده

در اماکنی که بارالکتریکی توزیع شده است، می‌توان از چندین یو پی اس در چندین مکان مختلف استفاده کرد تا هربخش توسط یک UPS مورد تغذیه قرار بگیرد. مزایایی که این سیستم نسبت به سیستم قبل دارد عبارت است از:

 • هزینه‌ی تعمیر و نگهداری پایینی دارد.
 • اگر یو پی اس اکسید یک قسمت خراب گردد، در کار مابقی یو پی اس ها خللی وارد نمی‌شود.
 • در توان های بالاتر ایمنی بیشتری دارد.

باتری یو پی اس اکسید (Exide)

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

[cat_ehm]