یو پی اس سه فاز به سه فاز

در حال نمایش 1–24 از 124 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یکی از یو پی اس هایی که در تامین مداوم برق اضطراری وسایل الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد یو پی اس های سه فاز هستند که در زمان قطع برق کار خود را شروع می کند همچنین این یو پی اس ها نوسانات برقی را کنترل می کند و در زمان وجود برق شهری، باتری های خود را شارژ می کند همچنین یو پی اس های سه فاز در زمان وجود برق شهر نسبت به ولتاژ و تثبیت آن اقدام به تنظیم برای مصرف کننده می کند. و به صورت همزمان باطری های یو پی اس را هم شارژ می کند. از این نوع یو پی اس ها بیش تر در کارخانه و مکان هایی استفاده می شود که دستگاه های ان به برق سه فاز برای آغاز کار نیاز دارد.

ار تولید کننده های مشهور یو پی اس سه فاز به سه فاز می توان به شرکت فاران، هژبر صنعت و فاراتل اشاره کرد. در این مقاله به معرفی بیش تر باتری های یو پی اس سه فاز خواهیم پرداخت.

برق مورد نیاز یو پی اس سه فاز از کجا تهیه می شود؟

برق مورد نیاز یو پی اس سه فاز از کجا تهیه می شود؟

از یو پی اس ها سه فاز بیش تر در تجهیزات صنعتی و کارخانه استفاده می کنند این نوع از یو پی اس ها دارای پیکر بندی بسیار قوی است که مسیر های متعددی را فراهم می کند و می توان برای تمام ولتاژ استفاده شود اما برق مورد نیاز این یو پی اس ها برای شارژ باتری های خود باید با برق سه فاز تامین شود همچنین باتری های یو پی اس های سه فاز نیاز به نگهداری و رسیدگی دارند زیرا باتری یو پی اس سه فاز فرسوده می شود
باتری های یو پی اس سه فاز باید در مکان های مناسب قرار گیرد و به صورت مستمر اتصالات باتری های یو پی اس را چک کرده و سرویس های دوره ای این نوع از باتری ها باید در محل انجام گیرد زیرا باتری های یو پی اس سه فاز بسیار حساس و پیچیده است.

مزایای استفاده از یو پی اس های سه فاز

مزایای استفاده از یو پی اس های سه فاز

یو پی اس های سه فاز که با نام یو پی اس های صنعتی در بازار شناخته می شوند بازدهی بیش تری نسبت به یو پی اس ها تک فاز و دو فاز دارد به همین دلیل در کارخانه ها از یو پی اس های سه فاز استفاده می شود همچنین باتری های یو پی اس سه فاز در زمان وجود برق شهر از طریق تبدیل برق AC  به DC باطری را شارژ می نماید و خروجی تامین می نماید در زمان قطع برق شهر با استفاده از باتری برق سه فاز خروجی ۳۸۰ یا ۴۰۰ در مدت زمانی محدود تامین می کند و موج سینوسی آن نیز کامل است. کلاس عایق آن F است و درجه حفاظت در برابر گرد و غبار و آب نیز IP20 است که البته درصورت لازم و بسته به شرایط کارگاه درجات بالاتر حفاظت نیز قابل ارائه می باشد.

کلام آخر

یو پی اس های سه فاز یکی از قوی ترین یو پی اس های موجود در بازار هستند که تمام نوسانات برق را کنترل می کند و در زمان قطعی برق، برق مورد نیاز دستگاه های شما را تامین می کند اگر شما هم قصد خرید یو پی اس های سه فاز را دارید می توانید با مشاوران ما در شرکت تسلا تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نظرات مشتریان

    ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *