tesla3-(1)-(1)-Recovered
ب

ترانس محافظ برق یک فناوری اساسی در جهت جلوگیری از نوسان، برق سه فاز و قطع برق شهری است که در دستگاه یونیت دندانپزشکی وظیفه ی محافظت از آن را  بر عهده دارد. از جایی که این یونیت یکی از سیستم های مهم و حیاتی برای درمان اختلالات دندانی متنوع و بهبود عملیات دندانپزشکی  است، باید در برابر نوسانات برق محافظت شود.

کاربرد و مزایای ترانس نوسان در یونیت های دندانپزشکی

ترانس نوسان گیر برق در واقع محافظ مخصوص و پیشرفته محصولات برقی که قابلیت محافظت از یونیت در برابر صاعقه، افزایش ناگهانی و کاهش ناگهانی ولتاژ را دارد. از آنجا که هیچ یک از لوازم و تجهیزات برقی در مقابل نوسانات برق شامل گارانتی نیستند، استفاده از ترانس نوسان گیر برق برای کنترل نوسانات بسیار حائز اهمیت است.

به چند تا از دلایل مهم کاربرد ترانس نوسان در یونیت های دندانپزشکی در موارد زیر اشاره شده است:

  • بالا بودن دقت در تشخیص درمان
  • بهینه سازی ولتاژ و جریان
  • افزایش دادن و بهبود بخشیدن تجربه در بیماران
  • حفاظت از تجهیزات و کاهش خطرات در یونیت

و اما به بررسی مزایای استفاده از ترانس نوسان کلید برق در یونیت دندانپزشکی میرسیم که شامل  :

  • حفظ تجهیزات برقی و قطعات پزشکی

نوسانات، تنظیمات غیر مناسب و اشتباه ترانس برق سبب خرابی تجهیزات و قطعات لوازم می شود که ترانس پیشرفته ی نوسان کلید برق با کنترل دقیق جریان برق و ولتاژ ،در طولانی شدن عمر مفید و حفظ تجهیزات کمک می کند.

  • کنترل دقیق نوسانات و انرژی 

این ترانس نوسان گیر برق امکان تنظیم دقیق ولتاژ و جریان را به طور کلی با منظور کنترل دقیق تر انرژی و جریان دستگاه های دندانپزشکی فراهم شده تا دندانپزشکان با اطمینان کامل و دقیق تر مراحل درمانی را طی کنند.

  • کاهش دادن خطا و ریسک یونیت 

ترانس نوسان گیر ریسک خطاهای ممکن در دستگاه ها و تجهیزات را با کنترل دقیق و تداوم جریان انرژی باعث کاهش آسیب و خسارت ناشی از تنظیم نادرست برق می شود.

خسارت ناشی از عدم استفاده ی ترانس نوسان گیر برق در یونیت دندانپزشکی

خسارت ناشی از عدم استفاده ی ترانس نوسان گیر برق در یونیت دندانپزشکی

با توجه به مطالب بالا که در مورد اهمیت کارکرد یونیت دندانپزشکی در تجربه ی بیمار و تشخیص اختلالات دندانی را که باعث از بین رفتن اعتبار یک دندانپزشک یا سلامت جان یک فرد میشود را شرح کردیم. هر گونه قطعی برق، توقف، عیب و ایراد در یونیت دندانپزشکی باعث خسارت های بزرگی از جمله موارد زیر می شود:

کاهش دادن دقت و افزایش خطاها

دندانپزشکان با استفاده از ترانس نوسان گیر ولتاژ جریان برق را به طور دقیق و درست تنظیم میکنند. در عدم استفاده از ترانس نوسان گیر برق، می تواند باعث کاهش دقت و نادرستی در تنظیم انرژی مورد نیاز تجهیزات شده و خطاها را در هر زمینه افزایش می دهد.

نا هماهنگی و اختلالات در تشخیص و درمان

همه تجهیزات پزشکی برای تشخیص دقیق و درست نیاز به جریان و انرژی کافی و بدون نوسان برق دارد.برای جلوگیری از اختلالات در تشخیص، استفاده از ترانس نوسان گیر برق است.

ایجاد مشکل و خرابی در تجهیزات پزشکی

استفاده نکردن از ترانس نوسان برق باعث جریان نامناسب و قطعی ولتاژ برق در تجهیزات دندانپزشکی و به طور غیر مستقیم باعث کاهش کارایی، دقت دستگاه در فرایند های درمانی و منجر به اختلالات در تشخیص می شود.

خطرات و ریسک برای بیماران

ولتاژ یا جریان نامناسب به دلیل عدم استفاده از ترانس نوسان گیر برق میتواند آسیب زیادی به بیماران و تجربه ی درمانی ناخوشایند برای طبیب باشد.

بهترین نوسان گیر برق برای یونیت های پزشکی، دارای چه ویژگی هایی هستند؟

با توجه به ضرورت استفاده از نوسان گیر های مختلف در یونیت های پزشکی، باید بدانید که چه محافظ های برقی برای استفاده شما مناسب است، تا با بهترین نوسان گیر برقی، بتوانید از زایای استفاده از آن بهره مند شوید.

بهترین محافظ و نوسان گیر برق، وسیله ای است که علاوه بر اصالت و کیفیت، کارکرد مناسبی هم برای یونیت و وسیله های برقی مورد نظر شما داشته باشد و بتواند آن انتظاری که شما از یک دستگاه محافظ برق دارید را، برآورده کند.

یکی از ویژگی های مهم در انتخاب بهترین دستگاه نوسان گر برقی، بررسی دقت، واکنش و سرعت آن است که بعد از انتخاب با خیالی راحت بتوان از آن استفاده کرد.

بهترین دستگاه محافظ و نوسان گیر برق، باید متناسب با استفاده و انتظار خریدار در موقعیت های مختلف، قرار می گیرد مورد بررسی و مقایسه قرار بگیرد. به عنوان مثال در مصرف و استفاده خانگی، معمولا افزایش طول عمر دستگاه و حفاظت حداکثر مدنظر خریدار است و در مصارف موقعیت های صنعتی، قابلیت نصب شدن در کنار کنتور برق مدنظر خریدار آن است.

کارشناسان و نمایندگان تسلا یو پی اس که یکی از فروشگاه های بزرگ عرضه و فروش استابلایزر، یو پی اس، باتری یو پی اس و اینورتر است، با سال ها سابقه درخشان کاری در این زمینه، به شما کمک می کند تا بهترین محافظ برق را برای مصرف خود انتخاب و خریداری کنید.

استفاده از ترانس ایزوله در یونیت دندانپزشکی

استفاده از ترانس ایزوله در یونیت دندانپزشکی

 ترانسهای ایزوله در واقع ترانس های یک به یک هستند که برای جلوگیری از انتقال ولتاژ بالای AC در یونیت های دندانپزشکی و حفاظت در برابر اتصال پیاپی برق یا قطعی برق شهری مورد استفاده قرار می گیرند. برای عملکرد درست ترانس های ایزوله، باید به درستی در یونیت ها نصب شوند.

ترانس های ایزوله برای یونیت های دندانپزشکی در واقع یک سیستم پشتیبان در شرایط اضطراری مانند قطعی برق است که برق مورد نیاز یونیت را فراهم و از بروز مشکلاتی چپن اختلالات دستگاه جلوگیری میکند. در پاقع جریان برق شهری که نوسان دارد یا قطع میشود با این تدانس ها جبران می شود.

این ترانس و استابلایزر هایی که برای یونیت دندانپزشکی مناسب هستند کاربرد های دیگری دارند که در مراکز درمانی و بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرند که وابسته به قدرت برق ورودی نوع آن ها متفاوت است.

ورودی های برقی در رابطه با فاز آن متفاوت است که در این باره می توانید مقاله فرق استابلایزر و یو پی اس و فرق برق تک فاز و سه فاز را مطالعه کنید.

کلام آخر

تسلا یو پی اس یکی از فروشگاه های فوق العاده مورد اعتمادی است که در تمامی زمینه های مانند راهنمایی استفاده از یو پی اس و راهنمای جامع خرید آن، کمک های زیادی به کاربران عزیز و محترم خود می کند. با توجه به محبتی که تا به این قسمت مطلب به ما داشته اید و مطالعه کردید، امیدواریم که به سوالات و دغدغه های ذهنی شما کمک کنیم.

در صورتی داشتن سوالاتی در ین مورد، آن را حتما با ما در ارتباط بگذارید تا در کمترین زمان، کارشناسان ما جوابگوی آن باشند.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *