تعمیرات-یو-پی-اس-crown
ب

باتری ها را می توان به عنوان یکی از بهترین و کاربردی ترین اختراعات تاریخ بشریت دانست، دسترسی به جریان برق در همه موقعیت ها یکی از چالش های اصلی و حال حاضر است که راه حل های زیادی برای آن پیشنهاد شده است. باتری ها بعد از مدتی پس از پدید آمدن و کارکرد برق به عرصه آمدند که به دلیل مزایا و کاربرد بسیاری که داشتند بسیار مورد استقبال جامعه قرار گرفتند. اکنون در تمام فعالیت ها و امور روزانه نیز می توان به کاربرد و نشانه هایی از حضور باتری ها در اشکال مختلف پی برد.

اما باتری ها در تمام شرایط نمی توانند مقدار انرژی مورد نظر را تامین نمایند و حتی در برخی موارد با مشکلاتی از جمله اختلالات و نوسانات در ساختار خود مواجه می شوند که در نتیجه باعث می شود طول عمر آنها کاهش یابد و یا به طور کل خراب شوند که به دلیل هزینه زیاد تهیه آنها می تواند خسارت زیادی را به یک بخش و حوزه مربوطه وارد نماید. به همین جهت در دهه های گذشته سیستم هایی تحت عنوان یو پی اس به بازار معرفی شدند که کارایی دوچندانی نسبت به باتری ها دارند.

یو پی اس از جمله دستگاه هایی است که به واسطه باتری های مقاوم خود می تواند جریان های بسیار قوی را نیز ذخیره نماید، استفاده از این دستگاه ها به دلیل مزیت های بسیار و همچنین هزینه خرید و نگهداری بسیار پایین تر در حوزه های صنعتی، تجاری، مصارف خانگی و بسیاری موارد در این سال ها افزایش یافته است. به همین سبب در این مقاله از سایت تسلا یو پی اس قرار است به معرفی و بررسی ویژگی یکی از برندهای یو پی اس بپردازیم که از جمله به صرفه ترین منابع انرژی است که می توان برای مصرف های در دامنه کوچک مورد استفاده قرار داد.

تعمیر یو پی اس crown

مطالب مرتبط : تعمیرات یو پی اس CENTIEL

CROWN یو پی اس

تاریخچه ساخت یو پی اس کرون به سال ۲۰۰۲ برمیگردد با توجه به اینکه این شرکت از جمله کمپانی های تازه و نوین در این حوزه می باشد ولی  با توجه به این مورد یو پی اس های این شرکت در دسته یکی از کاربردی ترین یو پی اس ها قرار گرفت. طراحی و ساخت یو پی اس در دو نوع آفلاین و آنلاین نقطه عطف محصولات این شرکت بود که به واسطه آن توانست نمایندگی ها و دفاتر خدماتی و فروش بسیاری را در کشورهای اروپایی تاسیس نماید.

یو پی اس کرون بیشتر به دلیل مقاومت و هزینه نگهداری کمتر که از نظر صرفه اقتصادی آن را در تاپ لیست قرار می دهد، بیشتر در بین کاربران و مشتریان بازار مصرف محبوب است. در تازه ترین رده یو پی اس های کرون می توان به افزایش قابلیت همچون امکان اضافه کردن باتری های یو پی اس بیشتر از دو عدد اشاره کرد که سبب می شود در صورت دشارژ شدن و یا هرگونه خرابی در باتری در هنگام کار کردن یو پی اس از آنها به عنوان منبع ذخیره پشتیبان و کمکی استفاده کرد.

یو پی اس کرون

مطالب مرتبط : تعمیرات یو پی اس دلتا

کاربرد یو پی اس کرون

یو پی اس ها را از نظر کارایی و کاربرد هایی که دارند می توان به صورت مجموع بیان کرد زیرا اکثر یو پی اس های موجود در بازار همگی برای یک منظور طراحی و ساخته شده اند، ذخیره جریان برق در دامنه ولتاژهای بسیار و بالا و همچنین انتقال بار به صورت کنترل شده و به دور از هرگونه نیز و فرکانس تشدید شده ای

بیشتر یو پی اس هایی که شرکت کرون معرفی و عرضه کرده است را می توان در حوزه های تجاری و اداری استفاده نمود از جمله آنها می توان به سیستم های امنیتی، برق اضطراری ساختمان، جریان پشتیبان در آسانسور، کامپیوترهای شخصی و برخی موارد دیگر که ممکن است در این موقعیت ها نیاز به جریان برق پشتیبان داشته باشد. از یو پی اس های کرون نیز می توان در صنعت استفاده نمود و در دو مدل آنلاین و آفلاین نیز موجود می باشد ولی بیشتر تمرکز بر روی باتری های جریان متوسط می باشد.

مزایای یو پی اس کرون

مطالب مرتبط : تعمیرات یو پی اس DSS

عملکرد یو پی اس کرون

یو پی اس های کرون عملکردی مشابه با سایر یو پی اس ها دارند و از آنها برای انتقال جریان برق و همچنین محافظت از دستگاه ها، سیستم ها و تجهیزات حساس در برابر نویزهای مخرب که در مسیر انتقال جریان پدید می آیند، استفاده می نمایند. در کل عملکرد ساختار یو پی اس کرون را می توان بدین گونه توصیف کرد که این منبع تغذیه با  قرار گرفتن در بین جریان برق شهری و یا یک منبع فشار قوی توزیع و دستگاه مورد نظر علاوه بر اینکه برق را انتقال می دهد، آن را در باتری های خود که به آن باتری های یو پی اس میگویند ذخیره می کند تا در مواقع قطعی های غیرمنتظره برق را از باتری های خود به خروجی متصل نماید.

علاوه بر آن از یو پی اس به عنوان یک محافظ در برابر انواع نویزها و بارهایی با فرکانس بیش از اندازه استفاده می نمایند. ساختار یو پی اس به گونه ای طراحی شده است که می تواند بارهای اضافه را در مسیر تشخیص داده و از انتقال آنها به دستگاه خروجی جلوگیری نماید. در کل می توان یو پی اس را به عنوان یک سیستم پشتیبان انرژی و محافظ در نظر گرفت که نصب و تهیه آن برای دستگاه ها و تجهیزات برقی که حاوی اطلاعات و از اهمیت بالایی برخوردارند، ضروری است.

در برخی مواقع هم پیش می آید که باتری های یو پی اس و یا سایر اجزا آن با ایراداتی مواجه می شود که ممکن است به سبب موارد بسیار از جمله شرایط نگهداری و میزان استفاده ماکزیمم از ظرفیت آن بستگی دارد. در این مواقع بهترین راهکار مراجعه به دفاتر خدمات پس از فروش یو پی اس مربوطه است که با داشتن متخصصین این حوزه می توانند بهترین کمک را برای شما انجام دهند.

کلام آخر

یو پی اس های مدل کرون را می توان به عنوان به صرفه ترین یو پی اس و سیستم محافظت از تجهیزات برقی معرفی کرد. این مدل با در برداشتن امکاناتی از جمله قابلیت اضافه کردن باتری های اضافی بر روی سیستم آن در بین مشتریان بسیار محبوب است. در آخر اگر این مطلب برای شما مفید بود می توانید نظرات و پیشنهادات خود را برای ما بنویسید.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *