tesla-ups
ب

از زبان تسلا یو پی اس :  یو پی اس ، منبع تغذیه بدون وقفه است ؛  منبع تغذیه الکترونیکی که بیشتر کار آن ، تامین توان برق مورد نیاز بار مصرفی و به شکل بدون وقفه می باشد. در معنای دیگر ، این وسیله به عنوان منبع توان بدون وقفه ،  با  استفاده از انرژی ای که در باتری ذخیره شده است ، برق مورد نیاز تجهیزات مصرف کننده را تامین می کند .

این سیستم یو پی اس ، در حقیقت میان برق شهری و دستگاه مصرف کننده قرار می گیرد که علاوه بر تنظیم برق شبکه و تثبیت کردن آن ، از نفوذ نویز و اختلالات شبکه به تجهیزات حساس موجود در مصرف کننده جلوگیری به عمل می آورد.

اصلی ترین کاربرد یو پی اس ، در هنگامی می باشد که برق شهری قطع شده باشد . در اینصورت بلافاصله و بی وقفه ، دستگاه یو پی اس به مدار وارد می شود و بدین ترتیب برق مصرفی لازم را تامین می کند ؛ به گونه ای که دیگر نیاز به خاموش روشن کردن تجهیزات نیست.

با این کار بسیار مهم در واقع یو پی اس ، از تعمیرات و نیزعقب افتادگی های پر هزینه جلوگیری می کند.و با این کار مهم ، این وسیله به آنلاین ماندن برنامه ها و تجهیزات حساس کمک شایانی  می‌ کند.

دستگاه های یو پی اس ، با دارا بودن فیلترهای الکترونیکی سبب حذف شدن نویزها و نوسانات برق شهری می شوند و نیزتجهیزات را در برابر رعد و برق و ولتاژ بالا محافظت می کند . همچنین این وسیله ها  جریان برق یکنواختی را  به شکل موج ثابت به تجهیزات کاربران ارسال می کنند. این تجهیزات کاربردی در انواع گوناگون و اندازه های متفاوتی وجود دارند.

 

یو پی اس مناسب برای سی تی اسکن

 

از انوع پر کاربرد آن ، یو پی اس های مدار آنلاین می باشد و دلیل محبوبیت این یو پی اس ها هم این است که قادر هستند درجه حفاظت مطلوبی را مهیا سازند . بروز اتصال کوتاه و یا شارژ ناگهانی برق در مدار و یا هر نوع خطر برقی دیگر در یک یو پی اس مناسب دارای احتمال صفر است ؛ به همین دلیل است که این نوع  یو پی اس ها از درجه ایمنی خوبی هم برخوردارند. واحد اندازه گیری یو پی اس ، توان یا حاصل ضرب ولتاژ در جریان خروجی است.

با این اوصاف ، انتظار می رود که از یو پی اس ها در صنایع و شغل های گوناگونی استفاده شود که همینطور هم هست . یکی از پر کاربرد ترین حوزه های مصرفی یو پی اس ، در تجهیزات پزشکی می باشد . حال در ادامه قصد داریم به کاربرد بسیار زیاد یو پی اس ها در دستگاه های سی تی اسکن بپردازیم.

سی تی اسکن ، یکی از دستگاه های پزشکی که به کمک آن ، پیشرفته ترین تصویر برداری های حوزه پزشکی انجام می شود  که می تواند بیشترین کمک را در مورد بررسی ضایعات سیستم حرکتی بدن مخصوصا استخوان ها به پزشکان ارائه دهد. همچنین پزشکان با استفاده از این دستگاه می توانند بافت های درون بدن را به خوبی مشاهده کنند . به علاوه ، اطلاعاتی که دستگاه سی تی اسکن در اختیار پزشکان قرار می دهد این را  نشان می دهد که احتمال بروز بیماری چقدر می تواند باشد.

سی تی اسکن ها بسیار حساس و در عین حال  دقیق و گران قیمت می باشند. همچنین بروز خطا در عملکرد این دستگاه ها سبب می شود که جان بیماران تحت درمان به خطر بیفتد. به همین دلیل است که این دستگاه ها باید به خوبی عمل کنند . به همین دلیل  ، برق  وروی به این دستگاه ها  باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. به همین دلیل است که بهره گیری از یو پی اس برای دستگاه های سی تی اسکن ضروری می باشد ؛ چرا که یو پی اس می تواند در کنار تامین برق اضطراری، برقی متناوب و بدون نوسان را به این دستگاه ارائه دهد.

 

 

 

اشعه ایکس برای کار با دستگاه سی تی اسکن به کار گرفته می شود . همانطور که گفته شد ، یو پی اس برای کار مناسب این دستگاه ها  ضروری می باشد چرا که  اگر این دستگاه در حین انجام آزمایشات لازم بر روی بیمار با مشکل برقی و قطع جریان برق رو به رو شود سبب می شود که تابش نا کامل اشعه ایکس ، جان بیمار را به خطر اندازد.

کاربران با خرید یو پی اس مناسب می توانند عمر استفاده از  دستگاه سی تی اسکن را افزایش دهند و با خیال راحت تری ، بیماران خود را درمان کنند. یو پی اس های مناسب برای دستگاه سی تی اسکن عبارتند از : یو پی اس اِس ۳۰۰ – یو پی اس لیبرا – یو پی اس بی اس ۹۶۰ ایی ۳۳ که با توجه به قیمت امروز ، می توان هر کدام از این یو پی اس ها را با هزینه ای در حدود ۲٫۵ میلیون تومان تهیه و استفاده کرد.

در نهایت اینکه استفاده از وسیله یو پی اس ، فقط برای دستگاه سی تی اسکن نمی باشد ؛ چون با توجه به این موضوع که بیشتر دستگاه ها و تجهیزات پزشکی نیاز به تامین برقی با کیفیت بالا دارند و بی شک هزینه خرید و تعمیر آن ها هم همچون دستگاه سی تی اسکن سنگین می باشد ؛ با مجهز کردن آنها به سیستم یو پی اس می توان برای مدت زمان طولانی ای زیر بارهزینه های جانبی آنها نرفت و بدین ترتیب در صورت قطعی برق ، دیگر کاربران نگران حال بیماران نخواهند شد.

از زبان تسلا

 

چنان قصد خرید تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی را برای مراکز درمانی و بیمارستانی، تجهیزات پزشکی، منازل مسکونی، ادارجات و سازمان ها، آسانسورها و بالابرها، خودپردازها، کرکره برقی، کولرهای آبی و گازی، سیستم های کامپیوتری، سیستم های مخابراتی، دیتا سنترها، تجهیزات دندانپزشکی، تجهیزات ایمنی، آزمایشگاه ها، تجهیزات روشنایی و … دارید، می توانید با ما در تماس باشید. همکاران و کارشناسان تحصیل کرده ما با کمال میل آماده هر گونه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما خریداران عزیز می باشند.

 

 

 

یو پی اس مناسب برای سی تی اسکن

 

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *