خرید و قیمت انواع باتری خودرو های ایرانی و خارجی با برند های ایرانی و چینی

باتری خودرو

هیچ محصولی یافت نشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


بیست سال پیش از باتری خودرو فقط برای استارت و به حرکت در آوردن موتور استفاده می کردند اما امروزه با افزایش روز افزون آپشن ها و تکنولوژی، باتری جزء مهم ترین بخش خودرو محسوب می شود که با قرار گرفتن در مدار برق خودرو باعث بهبود عملکرد پیشرانه توسط کامپیوتر و سنسور ها می شود چرا که ضعف و نوسانات زیاد در این قطعه باعث اختلال در سنسور های خودرو شده و هزینه هایی به همراه دارد بنابراین برای افزایش طول عمر خودرو حتما باید از یک باتری خوب استفاده کرد.

باتری مناسب خودرو را چگونه انتخاب کنبم؟

برای انتخاب یک باتری خوب برای خودروی خود حتما باید به نکات زیر توجه کنید:

توجه به آمپراژ باتری

برای انتخاب یک باتری خوب برای خودرو ابتد باید به آمپراژی که شرکت سازنده باتری برای آن تعیین کرده است دقت کرد تا با میزان مصرف انرژی خودرو بیشتر یا برابر باشد. داشتن آمپراژ بالا از فابریک شرکتی هیچ آسیبی به خودرو شما نمی رساند همچنین اگر از تجهیزات اضافی مانند چراغ مه شکن، سیستم صوتی و صفحه نمایش  استفاده می کنید باید از باتری که آمپراژ بالا دارد استفاده کنید.

انتخاب با توجه به آب و هوای محل سکونت

هنگام خرید باتری خودرو به آب و هوای محل سکونت توجه نمایید باتری مناسب مناطق سرد سیر معمولا با برچسب (شمال) یا (N) مشخص می شود و باتری مناسب برای مناطق گرم سیر از برچسب (جنوب) یا (S) برخوردار است. به این نکته هنگام خرید باتری خودرو در مناطق بسیار سرد و بسیار گرم حتما توجه کنید.

انتخاب یک برند خوب

اصلی ترین فاکتور در انتخاب باتری مناسب برای خودرو توجه به برند آن است شما با خرید یک باتری با برند خوب که سابقه درخشانی دارد علاوه بر ارائه باتری ها با کیفیت و قیمت مناسب، خدمات پس از فروش و گارانتی هم در اختیار شما قرار می دهد همچنین این برند سلامت و طول عمر باتری خود را تضمین می کند.

علایم خرابی باتری خودرو

در هنگام رویت علایم زیر در باتری خودروی خود حتما اقدام به تعویض آن کنید:

  1. موتور استارت نمی خورد و هیچ علایمی از روشن شدن چراغ پشت آمپر موجود نیست
  2. گاهی از روز ها ماشین استارت نمی خورد
  3. در هوای سرد استارت نمی خورد
  4. ماشین استارت می خورد اما روشن نمی شود
  5. باتری در مدت زمان 30 الی 15 دقیقه بعد از خاموش شدن خودرو در عملکرد رادیو و سیستم برقی خودرو اختلال ایجاد می کند.

اگر قصد خرید باتری خودرو را داشتید می توانید از مشاوران ما در شرکت تسلا مشاوره رایگان دریافت کنید.

نظرات مشتریان