انواع برند های وایا باتری صدرا/ خرید باتری های وایا باتری/ تسلا

شرکت وایا باتری

هیچ محصولی یافت نشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


شرکت وایا باتری صدرا همانطور که از اسمش مشخص است یک شرکت ایرانی و تولیدی باتری در قم می باشد که در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت با هدف تولید محصولاتی در این زمینه با دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته شکل گرفت. این شرکت را می توان از شرکت های موفق و فعال در زمینه ی تولید باتری معرفی کرد که با توجه به محصولات با کیفیتی که  توسط این شرکت باتری سازی  تولید می شود، باید گفت که در ایران به خاطر محصولات با کیفیتش به شهرت رسیده و در خاورمیانه یک رقیب سرسخت به شمار می آید.شرکت وایا باتری

 برند وایا

وایا باتری در دو سری N و  L محصولات خود را طراحی و تولید می کند که هر دو سری با مشخصات فنی متفاوتی به تولید می رسند. از. مشخصات فنی این دو محصول می توان به جدول ذکر شده زیر اشاره کرد :

باتری های سری N شرکت وایا باتری

آمپر ساعت باتری (Ah)ولت باتری (V)نوع باتری وایاشماره فنی باتری سری N
6012 ولتسیلد (بدون نیاز به نگهداری)56068-N
15012 ولتدارای دو نوع سیلد و اسیدی شارN150
6012 ولتسیلد (بدون نیاز به نگهداری)56069-N
7012 ولتسیلد (بدون نیاز به نگهداری)57024-N
7012 ولتسیلد (بدون نیاز به نگهداری)57029-N
9012 ولتسیلد (بدون نیاز به نگهداری)N90
17012 ولتدارای دو نوع سیلد و اسیدی شارN170
20012 ولتدارای دو نوع سیلد و اسیدی شارN200

شرکت-وایا-باتری

باتری های سری L شرکت وایا باتری

آمپر ساعت باتری (Ah)ولت باتری (V)نوع باتری وایاشماره فنی باتری سری L
5012 ولتسیلد (بدون نیاز به نگهداری)L2-50
5512 ولتسیلد (بدون نیاز به نگهداری)L2-55559
6012 ولتسیلد (بدون نیاز به نگهداری)L2-56030
6612 ولتسیلد (بدون نیاز به نگهداری)L3-56618
7412 ولتسیلد (بدون نیاز به نگهداری)L3-57412
8812 ولتسیلد (بدون نیاز به نگهداری)L5-58815
10012 ولتسیلد (بدون نیاز به نگهداری)L5-60038

برند شادن

باتری شادن با نام اختصاری shaden battery از محصولات وایا باتری برای خودرو ها است که دارای صفحات کلسیمی اکسپند است. این باتری ها با گارانتی برای خودرو های سبک و سنگین طراحی شده اند که با مدت زمان های متفاوتی پشتیبانی می شوند.

خودرو های سبک (تا 74 آمپر): تا ۱۲ ماه

خودرو های سنگین (88 تا 200 آمپر): تا ۶ ماه

برند ریبال

باتری ر یبال با نام اختصاری Ribal از محصولات وایا باتری برای خودرو ها است که با آپشن های منحصر به فرد خود در کاستن هزینه کمک می کند. همچنین امکان تعویض باتری های قدیمی ریبال با تحویل در نمایندگی ها با باتری جدید وجود دارد. 

برند های وایا باتری صدرا

برند هایی که توسط صبا باتری تولید می شوند عبارتند از:

  • باتری کمهو
  • باتری وایا
  • باتری ربیال
  • باتری دوان
  • باتری شادن

که این شرکت باتری های خود را در دو سری  Nو  Lتولید می کند و به مشتریان خود عرضه می کند و حائز اهمیت است که باتری های این شرکت دارای صفحات کلسیمی اکسپند و از نوعی است که به نگهداری نیاز ندارد که این محصولات با کیفیت را در بازار فروش عرضه می کند.شرکت وایا باتری

لازم به ذکر است که شرکت صبا باتری، در ابتدا به تولید محصولات وایا ،شادن و ریبال پرداخته است و سپس به تولید محصولات کمهو و باتری های دوان در کنار 3 برند دیگر ادامه داده است.

تولیدات شرکت وایا باتری به دو دسته ی باتری های سیلد و غیر سیلد تقسیم می شود .که باتری غیر سیلد به باتری اتمی نیز معروف می باشد برای توضیحات بیشتر با ما همرا باشید.

باتری های سیلد و غیر سیلد وایا باتری صدرا

از باتری های سیلد به عنوان باتری های الکترونیک نیز یاد می شود که در دو مدل سیلور و سیلور کلسیم تولید می شودعلاوه بر این به نوع دیگر باتری تولیدی دیگری ، باتری های غیر سیلد وایا باتری صدرا نیز اشاره کردیم که که در این نوع باتری ها مانند باتری های اسیدی ،الکترولیت یا همان اسید وجود دارد که تفاوت اصلی این دو نوع باتری سیلد و غیر سلید این می باشد الکترولی ( اسید ) باتری غیر سیلد به سبب جنس و نوع صفحاتی که در این باتری بکار برده شده است کاهش نمی یابد و به همین نیاز به چک کردن الکترولیت و یا اسید باتری ندارد که این باتری ها به باتری های MF ( بدون نیاز به نگهداری )معروف است.

قیمت وایا باتری صدرا

علاوه بر کیفیت و کارای و عملکرد محصول ،داشتن قیمت مناسب یکی از فاکتور های مهم و حیاتی در انتخاب و خرید محصول به حساب می آید پس برای اینکه باتری خودرو مناسبی را با قیمت مطلوب به شما معرفی کنیم به بررسی لیست قیمت صبا باتری صدرا می پردازیم. باتری یک نقش حیاتی و مهم در بین اجزای سازنده ی ماشین دارد که وظیفه ی تامین برق مورد نیاز خودرو را بر عهده دارد که وقتی باتری خراب و یا فاسد شود ماشین روشن نمی شود پس علاوه بر این ها باتری خودرو باید طول عمر زیاد همراه با عملکرد مناسب و در کنار این ویژگی ها از قیمت خیلی مناسبی باید برخوردار باشد.شرکت وایا باتری

همانطور که در پارگراف های قبلی اشاره کردیم برند وایا از محصولات پرفروش و با کیفیت شرکت وایا باتری صدرا است که این شرکت را به اوج شهرت در ایران و خاورمیانه رسانده است و لازم به دکر است که باتری های وایا داری قیمت مناسب بوده که عملکرد و کارای بالای از خود نشان می دهد.

ویژ گی های محصولات وایا باتری صدرا

قاب و بدنه ی باتری در حفظ و نگهداری باتری از نقش بسزایی بر خوردار است که این نکته ی بسیار مهم در محصولات شرکت وایا باتری صدرا رعایت شده و با دقت بر روی باتری های تولیدی این شرکت اعمال شده است ممکن است قاب و بدنه ی باتری از ظاهر مشتری پسند بر خوردار نباشد ولی از کیفیت و عملکرد بالایی بر خوردار می باشد علاوه بر ان باید گفت دارای طول عمر قابل توجهی نیز می باشد که عامل این عمر می تواند از بدنه و قاب باتری سرچشمه بگیرد.

صفحاتی که در این باتری های تولیدری شرکت وایا باتری صدرا استفاده شده است صفحات کلسیمی اکسپند می باشد که  حائز اهمیت است که باتری های تولیدی وایا باتری صدرا دارای استاندارد ایران می باشد که تمامی محصولات شرکت وایا باتری صدرا قدرت استات زنی خوب و قابل توجهی را ارائه می دهد.

علاوه بر ویژگی های ذکر شده در بالا محصولات تولیدی وایا باتری صدرا از قیمت مناسب و به صرفه ای برخوردار می باشد و باید گفت که حمل و نقل این محصولات به وسیله ی دسته ای که روی آن ها تعبیه می شود آسان است.

باطری ریبال

در کارخانه های تولید باتری امروزه این محصول ها را در دو صورت ( باطری های سیلد) و ( باطری های اتمی یا کلسیمی) عرضه می دهند که در اصطلاح این باتری ها به عنوان باتری های خشک در کشور ما شناخته شده اند. این دو نوع باتری فقط از لحاظ جنس صفحات داخلی الکترولیت متفاوت بوده و با نام باتری های بدون نیاز به مراقبت عرضه می شوند. 

جنس و نوع صفحه های داخلی باطری ها که اسیدی یا الکترولیت هستند، بسیار مهم بوده و از کاهش اسید و چک کردن سطح اسید بی نیاز است. باطری های سیلد سیلور کلسیم و باطری های ریبال (سیلور کلسیم) از جدید ترین باتری های شرکت وایا است که از باتری های اتمی با نوشته حک شده Calcium MF است.

باطری-ریبال

این باتری ها در حالت های شارژ یا دشارژ هستند که با چک کردن چشمی رنگی روی باتری شارژر با سه حالت می توان تشخیص داد. برای تشخیص باید از ویژگی هر رنگ مطلع باشید که ما در موارد زیر برای شما بیان کرده ایم:

رنگ سبز چشمک باتری: نشان از شارژ بودن باتری

رنگ سیاه چشمک باتری: نشان از ضعیف شدن باتری

رنگ سفید چشمک باتری: نشان از تخلیه شدن باتری

لیست قیمت وایا باتری

شرکت وایا باتری با تولید محصولات با کیفیت و بدون نیاز به نگهداری البته با بهره مندی از علم روز و سازندگان بین المللی توانسته است با اخذ مجوز های داخلی بین المللی و سازمان استاندارد در آمپر های ۵۰ تا ۲۰۰،  باتری های پرطرفدار برای خودرو ها در بازار های باتری تولید کند.  

قیمت باتری ها به دلیل نوسانات قیمت در بازار به صورت به روز به فروش می رسند که برای مطلع از قیمت می توانید به سایت دودف که سعی در ارائّ بهترین و با کیفیت ترین باتری ها و یو پی اس ها است، مراجعه کنید.

باتری ریبال ساخت کجاست؟

باتری ریبال یا سیلور کلسیم محصول شرکت باتری وایا در شهر قم است که با ضمانت و خدمات پس از فروش محصولات خود را در بازار به عرضه می گذارد. این برند با تولید باتری های باکیفیت و بدون نیاز به نگهداری، رقیبی برای باتری های کره ای شده است که بسیار به صرفه تر از باتری های خارجی است. 

قیمت-باطری-ماشین

قیمت باطری ماشین

باتری ماشین از مهمترین اجزا در خودرو ها با وظیفه تامین نیاز های سیستم برقی و ذخیره انرژی الکتریکی است که در صورت تخلیه شدن باید تعویض شود. این باتری ها با توجه به ماشین. برند خود باتری متفاوت بوده و با ضمانت و انواع مدل های بیان شده زیر به فروش می رسند.

باتری های اسیدی

باتری های اسیدی با دقت بالایی در خودرو ها به دلیل حساسیت زیاد نگهداری می شوند که استفاده از این باتری ها در مناطق گرمسیر بیشتر توصیه می شود. در این باتری های قدیمی با چک کردن سطح آب می توان از سلامتی این باتری ها مطمئن شد که از انواع موارد زیر برخوردار است:

  • باتری راه انداز
  • باتری با چرخه های طولانی
  • باتری های سلولی
  • باتری های مرطوب و خشک

باتری های اتمی

این باتری ها به شارژ و محافظت زیادی نیاز نداشته و طول عمر بیشتری نسبت به باتری های غیر سیلد و اسیدی دارند. در باتری های اتمی به دلیل عدم استفاده از مایع اسید، در حالت دشارژ عمیق و کامل، به سرعت خراب می شوند که چراغ هشدار مخصوص خرابی را در روی بدنه دارند. 

صفحه های داخلی باتری های اتمی در حالت شارژ با مونتاژ و دسته بندی صفحه تولید می شوند که در حالت پلمپ هستند. این باتری ها دارای درپوش های یکپارچه و الکترولیت هستند که با نام باتری های سیلد نیز نامیده می شوند.

کلام آخر

در این مقاله برای شما شرکت وایا باتری صدرا را مورد بررسی قرار دادیم و به این نتیجه رسیدیم که شرکت وایا باتری یک شرکت ایرانی و تولید کننده ی باتری است که در سال 1390 تااسیس شد و لازم به ذکر است که سایت تسلا ،انواع یو پی اس ها، استابلایزرها و در آخر باتری های یو پی اس را به قیمت مناسب و به صرفه به تمامی مشتریان خود عرضه می کند.

[cat_ehm]