شرکت وایا باتری

هیچ محصولی یافت نشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


شرکت وایا باتری صدرا همانطور که از اسمش مشخص است یک شرکت ایرانی و تولیدی باتری در قم می باشد که در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت با هدف تولید محصولاتی در این زمینه با دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته شکل گرفت. این شرکت را می توان از شرکت های موفق و فعال در زمینه ی تولید باتری معرفی کرد که با توجه به محصولات با کیفیتی که  توسط این شرکت باتری سازی  تولید می شود، باید گفت که در ایران به خاطر محصولات با کیفیتش به شهرت رسیده و در خاورمیانه یک رقیب سرسخت به شمار می آید.شرکت وایا باتری

برند های وایا باتری صدرا

برند هایی که توسط صبا باتری تولید می شوند عبارتند از:

  • باتری کمهو
  • باتری وایا
  • باتری ربیال
  • باتری دوان
  • باتری شادن

که این شرکت باتری های خود را در دو سری  Nو  Lتولید می کند و به مشتریان خود عرضه می کند و حائز اهمیت است که باتری های این شرکت دارای صفحات کلسیمی اکسپند و از نوعی است که به نگهداری نیاز ندارد که این محصولات با کیفیت را در بازار فروش عرضه می کند.شرکت وایا باتری

لازم به ذکر است که شرکت صبا باتری، در ابتدا به تولید محصولات وایا ،شادن و ریبال پرداخته است و سپس به تولید محصولات کمهو و باتری های دوان در کنار 3 برند دیگر ادامه داده است.

تولیدات شرکت وایا باتری به دو دسته ی باتری های سیلد و غیر سیلد تقسیم می شود .که باتری غیر سیلد به باتری اتمی نیز معروف می باشد برای توضیحات بیشتر با ما همرا باشید.

باتری های سیلد و غیر سیلد وایا باتری صدرا

از باتری های سیلد به عنوان باتری های الکترونیک نیز یاد می شود که در دو مدل سیلور و سیلور کلسیم تولید می شودعلاوه بر این به نوع دیگر باتری تولیدی دیگری ، باتری های غیر سیلد وایا باتری صدرا نیز اشاره کردیم که که در این نوع باتری ها مانند باتری های اسیدی ،الکترولیت یا همان اسید وجود دارد که تفاوت اصلی این دو نوع باتری سیلد و غیر سلید این می باشد الکترولی ( اسید ) باتری غیر سیلد به سبب جنس و نوع صفحاتی که در این باتری بکار برده شده است کاهش نمی یابد و به همین نیاز به چک کردن الکترولیت و یا اسید باتری ندارد که این باتری ها به باتری های MF ( بدون نیاز به نگهداری )معروف است.

قیمت وایا باتری صدرا

علاوه بر کیفیت و کارای و عملکرد محصول ،داشتن قیمت مناسب یکی از فاکتور های مهم و حیاتی در انتخاب و خرید محصول به حساب می آید پس برای اینکه باتری خودرو مناسبی را با قیمت مطلوب به شما معرفی کنیم به بررسی لیست قیمت صبا باتری صدرا می پردازیم. باتری یک نقش حیاتی و مهم در بین اجزای سازنده ی ماشین دارد که وظیفه ی تامین برق مورد نیاز خودرو را بر عهده دارد که وقتی باتری خراب و یا فاسد شود ماشین روشن نمی شود پس علاوه بر این ها باتری خودرو باید طول عمر زیاد همراه با عملکرد مناسب و در کنار این ویژگی ها از قیمت خیلی مناسبی باید برخوردار باشد.شرکت وایا باتری

همانطور که در پارگراف های قبلی اشاره کردیم برند وایا از محصولات پرفروش و با کیفیت شرکت وایا باتری صدرا است که این شرکت را به اوج شهرت در ایران و خاورمیانه رسانده است و لازم به دکر است که باتری های وایا داری قیمت مناسب بوده که عملکرد و کارای بالای از خود نشان می دهد.

ویژ گی های محصولات وایا باتری صدرا

قاب و بدنه ی باتری در حفظ و نگهداری باتری از نقش بسزایی بر خوردار است که این نکته ی بسیار مهم در محصولات شرکت وایا باتری صدرا رعایت شده و با دقت بر روی باتری های تولیدی این شرکت اعمال شده است ممکن است قاب و بدنه ی باتری از ظاهر مشتری پسند بر خوردار نباشد ولی از کیفیت و عملکرد بالایی بر خوردار می باشد علاوه بر ان باید گفت دارای طول عمر قابل توجهی نیز می باشد که عامل این عمر می تواند از بدنه و قاب باتری سرچشمه بگیرد.

صفحاتی که در این باتری های تولیدری شرکت وایا باتری صدرا استفاده شده است صفحات کلسیمی اکسپند می باشد که  حائز اهمیت است که باتری های تولیدی وایا باتری صدرا دارای استاندارد ایران می باشد که تمامی محصولات شرکت وایا باتری صدرا قدرت استات زنی خوب و قابل توجهی را ارائه می دهد.

علاوه بر ویژگی های ذکر شده در بالا محصولات تولیدی وایا باتری صدرا از قیمت مناسب و به صرفه ای برخوردار می باشد و باید گفت که حمل و نقل این محصولات به وسیله ی دسته ای که روی آن ها تعبیه می شود آسان است.

کلام آخر

در این مقاله برای شما شرکت وایا باتری صدرا را مورد بررسی قرار دادیم و به این نتیجه رسیدیم که شرکت وایا باتری یک شرکت ایرانی و تولید کننده ی باتری است که در سال 1390 تااسیس شد و لازم به ذکر است که سایت تسلا ،انواع یو پی اس ها، استابلایزرها و در آخر باتری های یو پی اس را به قیمت مناسب و به صرفه به تمامی مشتریان خود عرضه می کند.

نظرات مشتریان