خرید باتری خودروی آلفارومئو C4 - قیمت باتری ماشین آلفارومئو سی 4 -

باتری ماشین آلفا رومئو 4C

هیچ محصولی یافت نشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


آلفارومئو 4C یکی از پرطرفدارترین و اسپرت ترین خودروهای بازار ایران و جهان است که پیش از  ممنوعیت واردات خودروهای لوکس، به تعداد محدود وارد بازار ایران شد. این خودرو یکی از جذاب ترین محصولات آلفارومئو است که برای نشان دادن سطح فنی خود به رقبا ارائه شده است. آلفارومئو 4C روند کلی خودروهای اسپورت ایتالیایی را حفظ کرد، اما به دلیل استفاده از فناوری پیشرفته، خودروی ارزان قیمتی نیست. تمام تمرکز مهندسان آلفارومئو در ساخت این خودرو روی کاهش وزن بوده و به همین دلیل است که بسیاری از لوازم جانبی معمولی که روی خودروهای دیگر وجود دارد در آلفارومئو 4C وجود ندارد. آلفارومئو 4C در بازار ایران با خودروهایی چون پورشه باکستر، لوتوس الیزه و بی ام و Z4 رقابت می کند و می توان گفت از همه رقبای خود خاص تر است. نسخه های وارداتی این خودرو در بازار ایران در سال های 1394 و 1395 تولید و  به فروش انبوه رسید. این خودرو دارای لوازم مصرفی خاصی هست همچنین باتری های این خودرو باید بسیار خاص باشند تا سبک مهندسی این خودرو را که بر اساس سبک بودن طراحی شده است مختل نکند. در این مقاله به بررسی باتری های مناسب برای خودروی آلقارومئو سی 4 خواهیم پرداخت.

باتری فابریک خودروی آلفارومئو C4

باتری فابریک خودروی آلفارومئو C4

شرکت آلفارومئو برای خودروی c4 خود باتری 60 آمپر را در نظر گرفته است و بهترین باتری نیز برای آلفارومئو سی 4 همین باتری 60 آمپر است ولی به دلیل هم سایز بودن باتری های 66 و 74 آمپر با باتری 60 آمپر می توان از این دو باتری نیز در سی 4 استفاده کرد

در خرید باتری برای خودروی آلفارومئو c4 باید به چه چیز هایی توجه کرد؟

در زمان خرید باتری برای خودروی سی چهار باید به موارد زیر توجه کنید تا ماشین شما صدمه نبیند.

  • باتری خودرو باید 12 ولت باشد
  • ابعاد محل جایگیری باتری: 24.2*17.5*19 سانتی متر به این صورت است و باتری باید با اندازه ی آن فیکس باشد.
  • باتری های اسیدی و باتری های اتمی برای این خودرو مناسب هستند.
  • باید به برند آن توجه کنید

عمر باتری فابریک آلفارومئو چقدر است؟

عمر باتری فابریک آلفارومئو چقدر است؟

طول عمر باتری این خودرو به آب و هوای منطقه ای که شما در آن زندگی می کنید بستگی دارد باتری های این خودرو های به طور معمول بین یک الی سه سال عمر می کنند. اما بعد خراب شدن باتری فابریک آن می توانید از باتری های ایرانی و کره ای استفاده کنید باتری های ایرانی تا دو سال به راحتی عمر می کنند و باتری های اصل کره ای تا سه سال عمر می کنند.

“باتری در مناطق گرم سیر سریع تر خراب می شود”

کلام آخر

اگر به دنبال خرید باتری برای خودروی آلفارومئو هستید می توانید با مشاوران ما در شرکت تسلا تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نظرات مشتریان