باتری ماشین آئودی TT

هیچ محصولی یافت نشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یکی از موفق ترین خودرو های شرکت آئودی، آئودی تی تی است که در سال 2006 در آلمان رونمایی شد و یک سال بعد وارد ایران شد این خودرو به دلیل داشتن کیفیت بالا، هیچ ایراد فنی نداشته اما به دلیل فضای داخلی کوچکی که دارد مناسب برای استفاده ی خانواده ها نمی باشد. از دیگر معایب این خودرو می توان به کم یاب بودن قطعات و خدمات شرکت آئودی در ایران اشاره کرد و تامین قطعات این خودرو یکی از چالش هایی است که خریداران آئودی با آن رو به رو هستند اما این نکته را نیز باید بدانید که محصولات شرکت آئودی به داشتن استهلاک پایین لوازم مصرفی در جهان مشهور هستند.

یکی از لوازم مصرفی این خودرو باتری های آئودی تی تی است که بعد از چندین سال استفاده باید تعویض شوند در این مقاله به بررسی باتری ماشین آئودی TT و مناسب ترین باتری برای این خودرو خواهیم پرداخت.

مناسب ترین باتری برای خودروی آئودی TT

مناسب ترین باتری برای خودروی آئودی TT

شرکت آئودی برای این خودرو  باتری های 60 آمپر در نظر گرفته است اما می توان برای آئودی تی تی از باتری های 66 و 74 آمپر استفاده کرد اما اگر تجهیزات اضافی مانند لامپ های قوی و سیستم های صوتی استفاده کنید باید از باتری هایی با آمپر بالاتر استفاده کیند

راهنمای خرید باتری های خودروی آئودی TT

راهنمای خرید باطری ماشین مسئله دیگری که در هنگام خرید باتری باید به آن توجه شود آمپر باتری است. یعنی باید بدانیم سیستم برق ماشین به باتری چند آمپر نیاز دارد. اگر خودرو شما مصرف کننده های برقی اضافه مانند سیستم صوتی یا لامپهای قوی دارند, باید آمپر باطری را بالا تر انتخاب کرد. مثلا برای آئودی tt که باطری فابریک آن 60 آمپر است در صورت استفاده از مصرف کننده اضافه باید حداقل 74  آمپر استفاده کرد.

کلام آخر

طول عمر باتری خودرو ی دو الی سه سال است به شرطی که باتری که مصرف می کنید باید فابریک باشد در این بین شرکت های سازنده باتری های با کیفیت ایرانی و کره ای نیز وجود دارد که به تولید باتری خودروی آئودی تی تی می پردازند اگر شما هم به دنبال خرید باتری های این خودرو هستید می توانید با مشاوران ما در شرکت تسلا تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نظرات مشتریان