خرید باتری خودروی پژو روآ - قیمت باتری پژو Roa - تسلا

باتری ماشین پژو روآ

هیچ محصولی یافت نشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


پژو روا خودروی سواری از محصولات شرکت ایران خودرو می‌باشد. این خورو بهینه سازی شده خودروی پژو آردی، محصول قبلی شرکت ایران خودرو است. ایران خودرو در سال ۱۳۸۵ تولید و عرضه برند بهبود یافته پژو آردی را تحت عنوان روآ با موتور پیکان و با قطعات بهینه شده و الگو برداری براساس موتورهای روز هم کلاس خود شروع کرد. تولید روآ در نیمه سال 88 متوقف و به جای آن روآی سال باموتور پایه گاز سوز OHVG2 جایگزین شد. پژو روا از همان روز های نخست برای قشر متوسط جامعه در نظر گرفته شده بود ولی ترکیبی بودن ماشین از نصب موتور پیکان با کمی تغییر باعث بروز مشکلات زیادی از جمله لرزش اتاق، کیفیت پایین قطعات، عدم هماهنگی اتاق با موتور محور عقب، صدا های غیر عادی گیربکس و ضعف قدرت و کشش مناسب را برای خریدار ایجاد می کرد. شایان ذکر است که پس از سال 1388 طرح پژو 405 معمولی به روا سال نیز اختصاص یافت که دارای رخ و چهره کامل پژو 405 معمولی بود. اما این خودرو هم مانند بسیاری از خودرو ها دارای لوازم مصرفی بسیار زیادی است که از این لوازم می توان به باتری خودرو، تسمه تایم و تسمه دینام اشاره کرد.

در این مقاله به بررسی بیشتر باتری فابریک و باتری مورد نیاز برای ماشین پژو روآ خواهیم پرداخت.

باتری فابریک پژو روآ

باتری فابریک پژو روآ

شرکت ایرانخودرو با توجه به این که موتور این خودرو بر گرفته از خودروی موتور پیکان است، باتری 60 آمپر را برای این خودرو مناسب دانسته است اما می توانید از باتری 66 آمپر را نیز در این خودرو به عنوان باتری فابریک استفاده کنید.

شرکت ایرانخودرو از باتری 66 آمپر و 60 آمپر بر روی این خودرو در زمان تحویل قرار می دهد.

مشخصات باتری فابریک پژو روآ

در این قسمت به بررسی مشخصات باتری فابریک این خودرو خواهیم پرداخت

ولتاژ

12 ولت (V)

آمپراژ

بین 60 تا 74 AH
نوع باتری

اسید شارژ و باتری سیلد (باتری اتمی یا باتری خشک)

ابعاد جایگیری باتری

۱۹۲×۱۷۴×۲۷۲ میلیمتر

مناسب ترین باتری برای خودروی پژو روآ

مناسب ترین باتری برای خودروی پژو روآ

از برند های ایرانی و کره ای و چینی می توانید برای این خودرو استفاده کنید زیرا باتری مناسبی برای روآ هستند همچنین اگر در این خودرو از سیستم صوتی قوی و روشنایی قوی استفاده کنید می توانید از باتری های 75 آمپر نیز استفاده کنید زیرا دینام این خودرو می تواند تا 75 آمپر باتری این خودرو را شارژ کند همچنین می توانید از باتری های اتمی و اسیدی در این خودرو استفاده کنید ولی به دلیل مزیت هایباتری های اتمی نسبت به باتری های اسیدی پیشنهاد ما به شما استفاده از باتری های اتمی برای این خودرو است.

قیمت باتری خودروی پژو روآ

قیمت باتری این خودرو به عوامل مختلفی بستگی دارد به عنوان مثال اگر از باتری های خارجی با برند معتبر استفاده کنید قطعا قیمت بیشتری را باید متقبل شوید اما به صورت کلی باتری های مناسب برای این خودرو رنج قیمتی بین 500 هزار تومان الی 3 میلیون را دارند.

کلام آخر

اگر دنبال خرید باتری برای خودروش روآ خود هستید می توانید با مشاوران ما در شرکت تسلا تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نظرات مشتریان