باتری ماشین بی ام دبلیو 750li

هیچ محصولی یافت نشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


بی ام و 750 li یکی از سدان های خانوادگی لوکس آلمانی است که طرفداران بسیار زیادی در ایران دارد و از سال 1977 در کشور آلمان بر روی خط تولید رفته است و بعد ها در کشور مکزیک و در اواخر در کشور چین منتاژ می شود این خودرو که به عنوان یک لیموزین نیز شناخته می شود یکی از شاهکار های شرکت بی ام دبیلیو است.
این خودرو دارای یک موتور 8 سیلندر که دارای حجم موتور 5.5 لیتری است که با این حجم موتور نمی توانست وارد ایران شود اما با یک طراحی دیگر به یک موتور 2 لیتری توربو شارژ مجهز شد که توانست مجوز وارد شدن به ایران بگیرد و بعد از ورود به ایران توانست نگاه عابران را به خود جلب کند. در ادامه این مقاله به بررسی باتری خودروی بی ام و 750 ال آی خواهیم پرداخت.

باتری مناسب برای بی ام وه 750 li

باتری مناسب برای بی ام وه 750 li

باتری های فابریک برای خودروی بی ام و 750 li باتری های 100 امپر هستند که شرکت بی ام وه این باتری ها را برای این خودرو مناسب دیده اند اما اگر برای این خودرو سیستم صوتی یا سیستم روشنایی اضافه کرده اید باید از باتری هایی که آمپر بالایی دارند باید استفاده کنید.

طول عمر باتری های بی ام وه 750 li چقدر است؟

طول عمر باتری های بی ام و 750 بسته به شرایط اقیلیمی منطقه ای است که ماشین در آن جا قرار داد به عنوان مثال امکان دارد طول عمر باتری این خودرو یک سال بوده و یا طول عمر آن سه سال باشد. باتری بی ام وه 750 li در مناطق گرمسیر و پر ترافیک طول عمر آن ها بسیار کم است اما از عواملی دیگری که می توان بر طول عمر باتری ها تاثیر می گذارد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. خرابی دینام
 2. پاره شدن تسمه دینام
 3. برق دزدی خودرو

نکته: باتری های ایرانی به صورت عمومی تا دو سال می توانند عمر کنند اما باتری های خارجی و با کیفیت تا 3 سال عمر می کنند.

علائم خرابی باتری خودروی بی ام و 750 li

علائم خرابی باتری خودروی بی ام و 750 li

در این قسمت از مقاله به بررسی علائم خرابی باتری خودروی 750  liخواهیم پرداخت.

 • طول عمر باتری ها اگر از دو سال بیش تر باشد نیاز به تعویض دارند
 • اگر خودرو مسافت بیش از 40000 کیلومتر را طی کرده باشد باید باتری عوض شود
 • داشتن ایراد در در زمان روشن شدن خودرو
 • اگر رنگ باتری تغییر کند یعنی باتری خراب شده و نیاز به تغییر دارد
 • باتری از نظر ظاهری خراب شده باشد
 • روشن نشدن خودرو و پرپر زدن آمپر خودرو
 • استارت نخوردن در هوای سرد
 • آمپر خودرو به صورت کلی روشن نشود

کلام آخر

اگر به دنبال خرید باتری خودروی بی ام و 750 li  هستید می توانید با مشاوران ما در شرکت تسلا تماس گرفته و در این مورد مشاوره رایگان دریافت کنید.

[cat_ehm]